Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Lancia Kappa Бензин/Газ(Г.И.) - 1600 лв. Бартер.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Забранено е "избутването" ("повдигането") на теми от авторите им по-често от веднъж на 24 часа!Модераторски екип на fiat-bg.orgНе знам дали 19 мин. са толкова голям проблем, но щом има забележка ще го имам в предвид.Едит днес 14:39 ч.Преди малко направих едно голямо кръгче с колата из квартала и ме налегна една носталгия. Вози си стегнато няма да тропа, да лопа.Съединителя почти не създава проблеми. Скоростите се включват без никакви проблеми, само много рядко при отпускане на педала се чува едно пристъргва не от към скоростите и има вибрации. Освен съединителя и външния вид колата е чудна. Пък и за тези пари ........

    Коментар


      #17
      dobri_g написа:
      Преди малко направих едно голямо кръгче с колата из квартала и ме налегна една носталгия. Вози си стегнато няма да тропа, да лопа.Съединителя почти не създава проблеми. Скоростите се включват без никакви проблеми, само много рядко при отпускане на педала се чува едно пристъргва не от към скоростите и има вибрации. Освен съединителя и външния вид колата е чудна. Пък и за тези пари ........

      Коментар


        #18
        Колеги колата замина.

        Коментар

        Working...
        X