Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 1.4 турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто 1.4 турбо

    продавам Пунто ГТ 1994г.133 коня цена: 5500лв.тел.: 0878 26 72 26 за повече информация.

    #2
    ъп

    Коментар


      #3
      имате дъщеря, която тъкмо е изкарала шофьорски курс?искате да и подарите кола, на която да се научи да кара?търсите нещо икономично за безгрижно возене?прегледайте останалите обави, тази кола не е за возене, а за КАРАНЕ!!!

      Коментар


        #4
        http://www.facebook.com/album.php?ai...9&l=7c75740e21

        Коментар


          #5
          колега за тия 5500 и апартамента ли си даваш или некоя мацка?

          Коментар


            #6
            щом ми задаваш подобен въпрос става ясно, че не си в час с тунинга!ако обичаш тия постове си ги запази за себе си.щом нямаш пари да си го позволиш, може да я погледаш безплатно.моля те, недей да пишеш тъпотии!

            Коментар


              #7
              Е сега смятам, че е редно да кажеш и какъв ти е тунинга! Какво си сменял, кулер, турбо, дюзи, ремап, съединители, спирачки, окачване - за тази цена всичко трябва да се знае.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                приятелче ага поне малко по разбирам от пунтовци от теб но се тея тая виждал сам и сам карал каде каде по добро пунтота така че каде отиваш ти може би? ако искаш и линкове ще пратя за да се образоваш малко и да защитя тжарденията си ?

                Коментар


                  #9
                  @van_dal:колега, няма да се обяснявам какво е правено по колата. който има интерес ще дойде и ще види. колата се прави все още, към момента не е в движение, защото е доста разколачена. колата се прави за мен и всичко е ток и жица, а не се прави за продаване или за цена!@maximus:колега, не знам какво си карал, честно казано не ме и интересува! в крайна сметка не ти, а аз продавам - следователно аз решавам кое колко струва, нали така?!?! ако пожелая мога да и обявя цена 4 пъти по-висока от настоящата или пък да я продам за 600лв. това си е изцяло мое решение, не мислиш ли?
                  maximus написа:
                  приятелче ага поне малко по разбирам от пунтовци от теб
                  за жалост не уточняваш какви :D
                  maximus написа:
                  виждал сам и сам карал каде каде по добро пунтота така че каде отиваш ти може би?
                  не разбрах какво каза :P

                  Коментар


                    #10
                    вече няма клима

                    Коментар


                      #11
                      Колега, ужасно несериозно е да пуснеш такава обява. Редно е да уточниш какво е правено или ще се прави на колата, т.е. какво даваш за исканата цена.

                      Коментар


                        #12
                        maximus написа:
                        приятелче ага поне малко по разбирам от пунтовци от теб но се тея тая виждал сам и сам карал каде каде по добро пунтота така че каде отиваш ти може би? ако искаш и линкове ще пратя за да се образоваш малко и да защитя тжарденията си ?
                        май не разбираш много много ми се струва , да ти кажа ли цената за моята кола - минава 10000 лева вече - части а не труд и ноу хаутака че вземи си направи вървящо пунто и после ни кажи колко си похарчил , да се посмеем малко
                        Power Under Pressure

                        Коментар


                          #13
                          WhitePower
                          jamesdavidso написа:
                          Колега, ужасно несериозно е да пуснеш такава обява. Редно е да уточниш какво е правено или ще се прави на колата, т.е. какво даваш за исканата цена.
                          колега, да уточня ли? не мисля пък, че всички трябва да знаят, не мисля, че всички ги интересува, не мисля, че ми се разправя със всеки втори тръгнал да ми обяснява колко ненормална е цената за направеното и как такива пунтовци има по 2-3000лв., ама пропуска да уточни, че са със счупена турбина и прочие, и прочие.колата ми си е направена, стегната е, върви си и няма грижи! всичко си правя аз, като за себе си. и както вече казах не ми е зор дали някой ще я купи или не, но всичко се има цена и всичко се продава, ако някой иска ще я КУПИ, но няма да я подаря!само ще спомена, че окачването е BILSTEIN B12 - най-скъпото стрийт окачване на BILSTEIN!

                          Коментар


                            #14
                            car for fun

                            Коментар


                              #15
                              Колега тъйкато цената на колата ти е доста сериозна и се съпоставя с цени на коли от този род с много вложен труд и средства под капака,изгарям от желание да разбера какво си направил ти по твоита кола освен окачването,а вървам че и други хора искат да знаят също!!!!! Колата е прилична,да се счита за ъп!

                              Коментар

                              Working...
                              X