Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT Tipo 1.6 i.e. SX, '93г., 75к.с. /бартер/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT Tipo 1.6 i.e. SX, '93г., 75к.с. /бартер/

    Първи собственик съм й в България и в комплект, че ми е и първа кола е гледана доста глезено. Карана е само в Габрово - до работа и обратно, а през уикендите - някъде по разходчици в продължение на 3 години. Колата е ходила само при един майстор в Габрово и имам книжка със всичко де що е пипано по нея.Екстри:АГУ - Landi Renzo. Чисто ново слагано като я взех. Има си всички книжки и неща. Акумулатора е на около половин година. Има гаранция още. Купето, салона, окачване, возия, разход - всичко е перфектноЗимни гуми - 4 нови - на 1 сезон + железни джанти, 5 Лети джанти от Алфа със летни гуми Аларма + централноПри последния ремонт са сложени: нови предни носачи и нов съединител около ноември 2009...~ 177 220км.Звук:Предната линия е Sony, двулентовиЗадната - MegaVox - трилентовиCD - SONY CDX-GT220 - новоУсилвател BLAUPUNKT GTA-260 и бас каса BLAUPUNKT GTT-1200 SC - нови Забележки:Не пали на бензин. Имам съмнения в бенз. помпаЛека корозия по покрива над предното стъкло. Цена:1900лв. с всичко1600лв. без музиката1500лв. и без ал-те джантиБартер за... ами предлагайте.0877 584 133

    #2

    Коментар


      #3
      Свежи снимки. Айде на колицата - икономична фукла само за 1500лв.

      Коментар


        #4
        Жоре, какъв кон те ухапа и тебе? една видима забележка, която не си споменал... имаш изгорял диод на десния фар. Успех

        Коментар


          #5
          Хехехе, мерси, Димо Всъщност проблема е много по-сериозен - диода не е един, а цели два

          Коментар


            #6
            1300 без ал. джанти и без зимните гуми Забранено е "избутването" ("повдигането") на теми от авторите им по-често от веднъж на 24 часа! Забранено е избутването на обяви от други потребители, освен от авторите им или от модератор, по молба на автора, в случай че потребителят няма техническа възможност! Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                ПРОДАДЕН !

                Коментар

                Working...
                X