Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа Седан 1.6, черен, газов инжекцион, 2990 лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа Седан 1.6, черен, газов инжекцион, 2990 лв

    Продавам Фиат Мареа Седан 1.6цена - 2990особености:- 180 000 км- мощност на двигателя - 103 К.С., новият модел с пластмасовите колектори- Газов Инжекцион Bluemec, поставен в сервиз Аргус, със сменени филтри и презаверена бутилка за следващата година- преминат техн. преглед през август, платени каско и ГО към Интерамерикан- цвят - тъмнокафяв хамелеон- 2 летни, 2 зимни и 2 всесезонни гуми с железни джанти- винетка- Airbag- ел. огледала с подгряване- ел. стъкла (предни)- регулиране на фаровете- крушки на фаровете Osram Nightbreaker- климатик- металик- серво- халогенни фарове- централно заключване- аудио - сменени колонки/говорители- ангренажен ремък сменен преди около 40 хил. км- когато купих колата преди 2 години съм сменил почти цялата ходова част + дискове и барабани- маслото на скоростната кутия е сменено преди 15 000 км- салонът е в добро състояниеЗабележки- има забележки по боята- дребна пукнатина на бронята около един от халогените- леко закачен заден калник и броня от онзи ден, смятам да не завеждам щетата, за да може новият собственик да си получи паричките и сам да реши как да си го направи най-евтино- има дребен проблем с клемореда на ключа, който не пречи особеноБартери не ме интересуват. Продавам я, тъй като ми е необходим SUV и вече съм го поръчалЗа контакти - 087 875 38 93, Михаилskype - mi6t00Колата се намира в София, при сериозен интерес мога да я разходя и до друго място.

    #2
    Цената подлежи на договаряне - бих направил разумна отстъпка Все пак не е нужно да и се прави обслужване, има си гуми за зимата, газовият инжекцион може да се направи да работи и с метан (дюзите са LPG/CNG).

    Коментар


      #3
      Нова цена - 2500 лева. Спешно.

      Коментар


        #4
        Ако някой иска, мога да я продам без газовата за 2000 левчета.

        Коментар


          #5
          Да добавя, че зимните гуми за на 2 месеца каране, колата си има всичко необходимо - сядаш и караш, както се казва.

          Коментар


            #6
            Смятам, че вече цената е достатъчно примамлива за всичките неща, които идват с колата

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Колата все още е в продажба, ако някой има интерес, може да ми пише и на ЛС.

                Коментар


                  #9
                  Забравих да напиша, че дюзите на газовата могат да работят и с МЕТАН.Цената продължава да е 2500 с газовата, без нея - 2000.

                  Коментар


                    #10
                    Няма ли желаещи ?

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12

                        Коментар

                        Working...
                        X