Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Citroen ZX - АГУ,Бартер - 850 ЛВ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Citroen ZX - АГУ,Бартер - 850 ЛВ

    Citroen Zx 1.4 АГУ,БАРТЕР - 850 ЛВ.Дата на производство Декември 1993Тип двигател БензиновМощност (к.с) 75Скоростна кутия РъчнаКатегория ХечбекПробег 245000 кмОсобености:4(5) Врати, ABS, Аларма, Бартер, Газова уредба, Застраховка, Имобилайзер, Металик, Сервизна книжка, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключванеДопълнителни данни:БАРТЕР САМО ЗА МОНДЕО ИЛИ СКОРПИО КОМБИ. Колата е в София/Редута. Цената е ОКОНЧАТЕЛНА! ! ! Към колата има 4 зимни гуми 14 цола на джанти/2 мишелин и 2 кумхо/, но тогава цената е 1000 лв. Колата е с 3 ключа! ! ! Абсолютно всичко по колата работи! ! ! Не хлопва, мотора и салона в идеално състояние. Външни забележки. Акумулатор AC DELKO/купен на 08. 09. 2010/. По колата има сменени: Агренажен ремък преди 12000 км, Масло и филтри преди 2000 км, Бобина, Алтернатор, Стартер, Комутатор, Датчик за перката, Амортесьори, Тампони на макферсона, Фтулки на носачите, Радиаторче на парното, воден радиатор, Сложени са двусекционни фарове. Колата има аларма със централно, годишна винетка, преглед до 06. 2011, гражданска до края на годината, преглед на АГУ-то ди 06. 2011. Стерео. За огледи всеки ден след 17: 00 часа. СКАЙП: senator. nikiТЕЛ: 0887647515МЕЙЛ: marinov.nyky@gmail.comето малко снимки/снимани на 11.09.2010/
    Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!!!

    #2
    Re: Citroe ZX - АГУ,Бартер - 850 ЛВ

    kolega kolata na tvoio ime lie imam interes no sam ot gabrovo ako e na tvoito ime ako si saglasen da mi dade6 malkia talon i nomerata da si pribera i posle da ti gi v1rna po ekont za6toto 6te q vzema za 4asti nqma da q karam .1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата.Модераторски екип на fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Re: Citroe ZX - АГУ,Бартер - 850 ЛВ

      ivan gt написа:
      kolega kolata na tvoio ime lie imam interes no sam ot gabrovo ako e na tvoito ime ako si saglasen da mi dade6 malkia talon i nomerata da si pribera i posle da ti gi v1rna po ekont za6toto 6te q vzema za 4asti nqma da q karam .1.12. Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата.Модераторски екип на fiat-bg.org
      Не е на негово име.Всъщност даже на тази кола не се знае кой и собственик по талон, вече няколко човека си я продават един на друг с пълномощно. П.С. Колега спдели защо я продаваш седмица след като я купи?И аз ходих да я гледам тая кола ама нещо не ми хвана око, при стария собственик де.Окачването наистина е много стегнато.За пореден път коментираш, без да имаш явен интерес към колата. Това е последно неофициално предупреждение към теб. Всеки купувач може сам да прецени дали това, което иска да купи си заслужава. Модераторски екип на fiat-bg.org
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        Отговор

        За да отговоря на всички колеги защо продавам колата толкова скоро:Най важното е , че си намерих прилично скорпио комби 97-ма ,а и не ми е приятно да имам кола и тя да не върви!!!В МОМЕНТА КОЛАТА Е БЕЗУПРЕЧНА /като изключим външният вид/1.Карам я от събота /11.09.2010/ защото преди това не се движеше.2.Не се движеше,защото се беше прецакал комутатора и бобината,които смених с нови.3.От въртене и опити да запали прецаках стартера/сменен с БОШ/4.Оказа се че и акумулатора е заминал/купих нов на 08.09.2010 АС ДЕЛКО 50 ампера/
        Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!!!

        Коментар


          #5
          :D
          Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!!!

          Коментар


            #6
            Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!!!

            Коментар


              #7
              продадена

              продадена
              Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!!!

              Коментар

              Working...
              X