Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам фиат пунто мк2 1.2 16v спортинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: продавам фиат пунто мк2 1.2 16v спортинг БАРТЕР

    sugarev написа:
    http://pauna.snimka.bg/auto-racing/fiat.532389 ето снимки на колатa не са добри поради факта че ми се развали апарата и са с телефона ,колта е 2000г,напълно обслужена-ролка,ремаци,водна помпа,нови носачи,нови лагери отпред,главини отзад,нови накладки,нови джанти с нови гуми,чисто нов газов инжекцион италянски,има цд peeoner висок клас с USB,нови тампони на двигателя,масла филтри , климатика е напалнен с фреон,нов ксенон,аларма,от колекторите до краиното гарне е с тръби ,задно гарне REMUS,елипси на кората,заводски буфер,сус 6 сорости,city drive за градско шофиране,свещи нови,тонирани задни прозорци,има 4 фланеца за да е прававят по широка и стабилна самата кола,декоративни вежди на фатровете,нов акомулатор с гаранция,авто каско до 05.2010,гражданска отговорност сущо,преглед,годишна винетка,тампони на стабилизираща щанга и други неща за които може да не се сещам сега цената на колата е 6400лв за серионо куповачи се коментира на място,званете на 0897823809 или пишете на skypeawer_pauna

    Коментар


      #17
      sugarev написа:
      ами не гранде но имам 1500лв газон инжекцион които е минал 5000км,имам чисто нови джанти и гуми за 900лв напулно обслужено е ксенон,аларми пулно авто каско винетки всико до 04.2011 цд то ми е и то ново 330лв съм дал за него мога да го дам и за по малко,свалям гаста касетофона и за 1000 1200лв по малко
      ти и да ги свалиш тия 1000 пак ще е много за тва пунто, нищо лично. Колкото и да си налял в тая кола не очаквай да си избиеш парите. Просто Мк2 доста поевтиняха, в момента има хгт за по 4500-5000.Успех с продажбата
      Най-далеч достига онзи,който не знае накъде е тръгнал.
      Drive with Italian passion!

      Коментар


        #18
        ами аз ако ги сваля цената ще падне драстично , но прав си паднаха колите доста

        Коментар


          #19
          цената е напално нормална !! за кола която е готова за каране !! повечето купуват коли евтини и се чудат от каде им е дошло !!
          i don ride fast i fly low

          Коментар


            #20
            нова цена 5800 с коментар на място и бартер за немски или японски автомобил до 100 коня и д аима климатик

            Коментар


              #21
              последна и краина цена 5500лв по малко посмуртно не се продава(подарява)

              Коментар


                #22
                sugarev написа:
                ами не гранде но имам 1500лв газон инжекцион които е минал 5000км,имам чисто нови джанти и гуми за 900лв напулно обслужено е ксенон,аларми пулно авто каско винетки всико до 04.2011 цд то ми е и то ново 330лв съм дал за него мога да го дам и за по малко,свалям гаста касетофона и за 1000 1200лв по малко
                Предложението за бартер с моята още важи. Ако искаш вземи си газовата, гумите и джантите и търся 4000лв. доплащане само. Хайде човек, време е да скокнеш на истински автомобил Миналата седмица я взех от тенекиджийното - в момента има една лайстна на предна пътническа врата наранена в задния край - всичко останало е-без-забележка!http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...707&highlight=

                Коментар


                  #23
                  колега колата е добра но нямам пари за доплащане пук и 2,5 автоматик само съединитела на тази кола с маховика и е 2400лв

                  Коментар


                    #24
                    up

                    Коментар


                      #25
                      може и да се свали газовия инжекцион и цената ще стане 4800лв

                      Коментар


                        #26
                        Красива е!

                        Коментар

                        Working...
                        X