Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам фиат пунто мк2 1.2 16v спортинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам фиат пунто мк2 1.2 16v спортинг

    http://pauna.snimka.bg/auto-racing/fiat.532389 ето снимки на колатa не са добри поради факта че ми се развали апарата и са с телефона ,колта е 2000г,напълно обслужена-ролка,ремаци,водна помпа,нови носачи,нови лагери отпред,главини отзад,нови накладки,нови джанти с нови гуми,чисто нов газов инжекцион италянски,има цд peeoner висок клас с USB,нови тампони на двигателя,масла филтри , климатика е напалнен с фреон,нов ксенон,аларма,от колекторите до краиното гарне е с тръби ,задно гарне REMUS,елипси на кората,заводски буфер,сус 6 сорости,city drive за градско шофиране,свещи нови,тонирани задни прозорци,има 4 фланеца за да е прававят по широка и стабилна самата кола,декоративни вежди на фатровете,нов акомулатор с гаранция,авто каско до 05.2010,гражданска отговорност сущо,преглед,годишна винетка,тампони на стабилизираща щанга и други неща за които може да не се сещам сега цената на колата е 6400лв за серионо куповачи се коментира на място,званете на 0897823809 или пишете на skypeawer_pauna

    #2
    up

    Коментар


      #3
      колега заради проблема с оборотите и вибраците ли я продаваш
      Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

      Коментар


        #4
        ne problema s oborotiter go opravih s vibracite trqbva pak da kopuvam tampon za skorostite shtoto e ot nego no ne trbqva da e ot bg ne zaradi tva e prodavam stanaha ni mnogo kolite imam i edno audi a3 za prodavane i edin seat ibiza i koqto prodam забражих да кажа мога да сваля газовия инжекцион и цената пада с 1000лв на долу но няма да има гас

        Коментар


          #5
          Давай за бартер: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=62707 И моята е облужена, но без анг. к-кт. Има и външни забелешки като всичко е само за боя, а шофьорската врата ще трябва да се изшкури, че е тръгнала ръжда от стара изтория, на предишния собственик, за която имам снимки, така че не е "какво ли е било, че сега да избива".

          Коментар


            #6
            за кво говорим за чист бартер ли?

            Коментар


              #7
              колега само да питам като смени танпона с нов ли излезнаха вибраците .защото като ги смених стана страшно и ме дразни но уви.6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org
              Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

              Коментар


                #8
                като смених всички без този на скопростите нямаше проблем и като смених на скоростите и почна да тресе и мен ме дразни много

                Коментар


                  #9
                  sugarev написа:
                  за кво говорим за чист бартер ли?
                  Разгледай обявата и ще разбереш

                  Коментар


                    #10
                    up

                    Коментар


                      #11
                      бартер за по евтин авмотобил с климатик до 101 коня немски или японски с допласщане от ваша страна10. Забранено е "избутването" ("повдигането") на теми от авторите им по-често от веднъж на 24 часа! Модераторски екип на fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        нова цена 6000ЛВ СЕРИОЗЕН КОМЕНТАР НА МЯСТО АБСОЛУТНО ОБСЛУЖЕНА

                        Коментар


                          #13
                          "колега само да питам като смени танпона с нов ли излезнаха вибраците .защото като ги смених стана страшно и ме дразни но уви."колега къде е тази тема с тампоните че не мога да я намеря?6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. За въпроси несвързани с обявата използвайте ЛС. Следващият коментар който не е свързан с обявата ще бъде последван с официално предупреждение за автора му. Модераторски екип на fiat-bg.org
                          Fiat punto mk2 jtd
                          Nissan qashqai

                          Коментар


                            #14
                            Колега гранде пунто ли продаваш? Съдя по цената?
                            Fiat punto mk2 jtd
                            Nissan qashqai

                            Коментар


                              #15
                              ами не гранде но имам 1500лв газон инжекцион които е минал 5000км,имам чисто нови джанти и гуми за 900лв напулно обслужено е ксенон,аларми пулно авто каско винетки всико до 04.2011 цд то ми е и то ново 330лв съм дал за него мога да го дам и за по малко,свалям гаста касетофона и за 1000 1200лв по малко

                              Коментар

                              Working...
                              X