Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Punto 1.6 97 година бензин/газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Punto 1.6 97 година бензин/газ

    Здравейте, колеги. Продавам Fiat Punto пълен инжекцион 1.6 97 година на бензин/газ. Цената е 1400лв. Колата е закупена преди 5 месеца, карана е от мен не повече от 1000км, като съм сменил всички консумативи-филтри, ролки, ремъци, , масло, както и всички гарнитури и свещи. Профилактично са почистени и 4 дюзи. Телефон за връзка 0887664434 Спешно!!!
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Продавам Fiat Punto 1.6 97 година бензин/газ

    K.Iliev написа:
    Здравейте, колеги. Продавам Fiat Punto пълен инжекцион 1.6 97 година на бензин/газ. Цената е 1400лв. Колата е закупена преди 5 месеца, карана е от мен не повече от 1000км, като съм сменил всички консумативи-филтри, ролки, ремъци, , масло, както и всички гарнитури и свещи. Профилактично са почистени и 4 дюзи. Телефон за връзка 0887664434 Спешно!!!
    От описанието се разбира че всичко е сменено?Защо се продава колата?И гарнитурите ли са сменени профилактично?Какво прави куката за теглене на предната брония?

    Коментар


      #3
      Основната причина за продажбата е, че ми трябват пари. Всичко е сменено профилактично, освен гарнитурата на главата-върна вода няколко дена, след като я купих и още същия ден се смени, за да не се прегрее колата. Оттам решихме да смениме и всички други гарнитури докато е разглобена, ама се прецаках, защото бяха много запазени, но вече бях взел всичко и ги сменихме и тях. А колата е снимана с теглича, защото трябваше да издърпам една кола в един двор, а нямаше къде да я обърна, за да я издърпам нормално.

      Коментар


        #4
        Нов внос ли си я купил колата?Ако е ново внесена, ме устройва. Има ли забележки които не са описани?Може ли да качиш снимка на газовата бутилка.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          Колата е внесена през 2008, обаче бутилката, която е сложена от предишния собственик е стара и трябва да мине на преглед просто. Проблемите са козметични-отзад бронята е одраскана, но тя е само за боя и трябва да се сложи халогена, който ми стои в багажника, но нямам време да слезна да го поставя.

          Коментар


            #6
            K.Iliev написа:
            Колата е внесена през 2008, обаче бутилката, която е сложена от предишния собственик е стара и трябва да мине на преглед просто. Проблемите са козметични-отзад бронята е одраскана, но тя е само за боя и трябва да се сложи халогена, който ми стои в багажника, но нямам време да слезна да го поставя.
            Е колега защо ни лъжеш?Нарочно ти зададох този въпрос, като видях номера на колата.Колите регистрирани през 2008 са с номера СА хххх Мх или Нх.А тоя номер започващ с С и ХМ накрая е от 2004 година година най вероятно.
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              Колега, не те лъжа. Така са ми казали като съм я купил, така ти казвам и на теб. На мен преди покупко-продажбата ми показаха документ, в който фигурираше дата за внос 2008... другото, което ми направи впечатление беше, че колата е била регистрирана на инвалид, но не си спомням на същия документ или друг. Ако си прав се извинявам допълнително на останалите колеги, които не са запознати, но не е било нарочно-важното е, че колата е хубава и движи. Мерси за информацията

              Коментар

              Working...
              X