Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Bravo 1.9 JTD -2600лв.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Bravo 1.9 JTD -2600лв.

    Продавам Fiat Bravo 1.9 JTD - 2600 лвДата на производство-Март 1999Тип двигател-ДизеловМощност (к.с)-105Скоростна кутия-РъчнаКатегория-ХечбекПробег-150000 кмОсобености:2(3) Врати, ABS, Airbag, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Климатик, Климатроник, Лети джанти, Светло син металик, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключванеДопълнителни данни:Колата се намира в много добро техническо състояние, двигателят е отличен, мн. запазен салон. 2 Airbag, спортен волан, климатроник, всички екстри за модела, лети джанти 15", мн. добри летни гуми. Сменени са масло и консомативи преди 500 км, качваш се и караш. Разход на гориво: 4, 5 извънградско и 7, 5/100 градско. Недостатъците са козметични и пукнат изпарител на климатроника (на старо е 60 лв). Цената е крайна. СПЕШНО. Моля само сериозни купувачи да звънят: 0883494068 и 0879574390, Петър. Регион: Бургас
    Прикачени файлове

    #2
    up

    Коментар


      #3
      възможен е и коментар по цената

      Коментар


        #4
        колега колата само в бургас ли може да бъде видяна. този изпарител на климатроника нов имаш ли идея колко ще ми излезе или подмяната му със стар(plus труда),че в момента си търся подобна кола и офертата ти ми допада .Някакви други забележки има ли колата. може ли да качиш снимка на двигателя благодаря за информацията.
        Fiat Punto JTD HLX 1999

        Коментар


          #5
          колата може да бъде видяна във Бургас или слънчев бряг евентуално. Няма да ме има три дена, после може да ме търсите на гсм-а, за да се види колата. След 3-4 дена мога да кача и снимки на двигателя, но той има капак така или иначе. Под капака двигателя е чист, няма омасляване. Аз съм го махал капака само като гледах ангренажния ремък и като сменях маслото просто за да го разгледам. Колата върви добре, окачването не трака. Не съм техник, според мен колата си заслужава. Трябват ми пари и за това я продавам. Нов радиатор на климатика е 180 лв, стар е 60. Нямам представа колко ще е труда, не ми достигнаха пари, че да го орпавям.Поздрави

          Коментар


            #6
            Отново съм на разположение. Ако някой има интерес към колата да ме търси на посочените gsm номера

            Коментар


              #7
              нова цена -> 2500 лв.

              Коментар


                #8
                запазена до събота

                Коментар


                  #9
                  Продадена

                  Колата е продадена. Моля темата да се изтрие.

                  Коментар

                  Working...
                  X