Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа Седан 1.6, тъмнокафяв/черен, газов инжекцион

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа Седан 1.6, тъмнокафяв/черен, газов инжекцион

    Продавам Фиат Мареа Седан 1.6цена - 3800, подлежи на коментари и договарянеособености:- 180 000 км- мощност на двигателя - 103 К.С., новият модел с пластмасовите колектори- Газов Инжекцион Bluemec, поставен в сервиз Аргус, със сменени филтри и презаверена бутилка за следващата година- преминат техн. преглед през август, платени каско и ГО към Интерамерикан- цвят - тъмнокафяв хамелеон- 2 летни, 2 зимни и 2 всесезонни гуми с железни джанти- винетка- Airbag- ел. огледала с подгряване- ел. стъкла (предни)- регулиране на фаровете- крушки на фаровете Osram Nightbreaker- климатик- металик- серво- халогенни фарове- централно заключване- аудио - сменени колонки/говорители- ангренажен ремък сменен преди около 40 хил. км- когато купих колата преди 2 години съм сменил почти цялата ходова част + дискове и барабани- маслото на скоростната кутия е сменено преди 15 000 км- салонът е в добро състояниеЗабележки- има забележки по боята- дребна пукнатина на бронята около един от халогените- леко закачен заден калник и броня от онзи ден, смятам да не завеждам щетата, за да може новият собственик да си получи паричките и сам да реши как да си го направи най-евтино- има дребен проблем с клемореда на ключа, който не пречи особеноБартери не ме интересуват. Продавам я, тъй като ми е необходим SUV и вече съм го поръчалЗа контакти - 087 875 38 93, Михаилskype - mi6t00Колата се намира в София, при сериозен интерес мога да я разходя и до друго място.Слагам едни стари снимки. Скоро ще направя актуални:[/img]
Working...
X