Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Punto'97 1.2 Sporting (86к.с.) ударено отпред

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Punto'97 1.2 Sporting (86к.с.) ударено отпред

    Здравейте,за съжаление колата беше ударена и се налага да я продам. Бяло Пунто Sporting 86к.с. 1997г. Внесено 2008г от Италия, карано тук 30К км. На 170К км е .Airbag-а не се отвори, но имам подозрения, че просто не работи По колата е сменено откакто съм я купил почти всичко:Скоростната кутия, Съединителя е на ~10К км., свещи и кабели на 5К км., цялото окачване преди 20К км., дискове и накладки преди20К км. ...Масло и филтри преди 5К км и др. Колата се продава с летите джантите, гумите са добри.Ударът е челен в задницата на джип, като двигателят работеше до последно. Незнам какви точно са щетите, но знам със сигурност че радиатора е отишъл и му изтекоха водите :D. Не мога да отворя капака за да видя какво е състоянието. Не съм я бракувал така че който иска може да я оправя или да си я ползва за резервни части. Мисля че гражданската й изтича скоро, малко след това й изтича техническият преглед. Има годишна винетка.В София съм, за контакти 0895 488 155 Ивайло.Цена 650 лв. Може и коментар, но на място
    Прикачени файлове

    #2
    Продадено! Може да се затвори темата.

    Коментар

    Working...
    X