Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.9 ТД-100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Нова цена на бравото 1700 лв възможен и коментар просто парите ми трябват спешноМареата - 1000лв цяла със спукана главаФорд Ескорт 1500 лв отгоре съм описал и 3те коли Продават се СПЕШНО!

    Коментар


      #17
      Все още се продават с коментар по цените

      Коментар


        #18
        Имам интерес към колата, но разкажи ако може по подробно след случката на магистралата когато е било оставало без масло бравото какво си сменял?Само турбината или си правил и ревизия на двигателя?Да не му изтропат в скоро време лагерите?
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #19
          Значи не е оставало без масло намаляло е доста и не показваше на щеката смених турбото почистих всички маркучи включително и интеркулера смених маслото и филтрите след това отидох на попмаджия каза че всичко е наред и накрая на някакъв компютър който не разбрах точно за какво е но казаха че го настроийват и чистят грешки, сега двигателя и турбото нямат никакъв проблем,отгоре съм написал забележките просто колата не е гаражна и има външни забележки но всичко друго е наред и интериора е идеален.Купих си едно ауди и хем ми мерак да го стегна хем трябва да го плащам за това фията го давам на все по малка цена все пак ако се замислите миналата година стигаха до 4000 лева моето излезе горе доло толкова но знам че никои не го интересува положения труд и за това го давам така поне да не стои само пред нас.

          Коментар


            #20
            Posledno cenata na bravoto kolko e?

            Коментар


              #21
              Форда коя година е ?

              Коментар


                #22
                колега имаш л.с.
                Honda CBR 900 RR
                Suzuki GSF 400 Bandit
                1.9 TD 100

                Коментар


                  #23
                  Цената на бравото се коментира на място,всеки само пита и прави уговорки без изобщо да дойде да го види.Форда е 95 година0898811311 - Ицо

                  Коментар

                  Working...
                  X