Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Браво 1.9 ТД-100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Браво 1.9 ТД-100

    Здравейте, продавам фиат браво Fiat BravoЦена 2 000 лв.Дата на производство юни 1999 г.Тип двигател ДизеловМощност 100 к.с.Скоростна кутия РъчнаКатегория ХечбекПробег 168000 кмЦвят МеталикОсобености 2(3) Вратиo ABSo Airbago Аларма o Бордови компютърo Ел. Огледалаo Ел. Стъклаo Застраховка o Имобилайзерo Климатикo Климатроникo Металик o Сервизна книжкаo Серво управлениеo Стерео уредбаo Халогенни фарове o Центр. заключванеСменени са му свещите, акумулатора е чисто нов Берга в гаранция, турбото също е ново.Има застраховка, винетка и преглед до 2.2011Корите на вратите са облепени с кожа, допълнително съм сложил и кожен подлакътник за повече комфортМаслото и филтрите са сменени,а ролките и ремаците мисля че са към половината си живот,така че обслужването не е спешно.Колата е гледана с много мерак двигателя е перфектен.Има CD NEO и 2 колонки Blaupunkt отзад на кората.4 зимни и 4 летни гуми подаръкЗабележки:Има външни забележки но колата не е блъскана.Закачиха ми я на един паркинг при което задната брона се спука и има малка дупчица в десния стопЩетите са на стойност горе доло 150 лева грубо точно а това я давам със колонките СД-то чисто новия сух необслужваем акумулатор БЕРГА и всичкия другия труд който съм хвърлил по нея само за 2000 лева.Причината да смъкна 1000 лева от цената и да я продавам е че си купих по голяма кола с 4 врати и ми е мерак да я стегна а няма смисал фиятчето само да стои така.Благодаря предварително ако имате въпроси пишете тук или на ЛС Телефон за контакти 0898811311 - ИцоСнимки:

    #2
    Fiat няма двигател със съкращение TDI. Това е двигател TD100Редактирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org

    Коментар


      #3


      ако махнеш снимката с тези глупости по фаровете ми се струва,че е по-възможно да си продадеш колата.Аз лично тези коледни лампички по колите така и не можах да ги приема...

      Коментар


        #4
        Напротив така привлича вниманието на по младите мераклии шофиори на които им се занимава с тези неща както бях аз в началото, а пък по старите които търсят само комфорт и здрав двигател могат да си ги отлепят

        Коментар


          #5
          up

          Коментар


            #6
            хаха не мога да си продам омегата, иначе ще видиш ти......идвам и го отнасям.... много добро за тея пари.

            Коментар


              #7
              Искрено ти пожелавам да я продадеш :DИскрено пожелавам на всички да спрат да пишат неща извън темата.Модераторски екип на fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                up

                Коментар


                  #9
                  up

                  Коментар


                    #10
                    Здравей колега , бартер за алфа ромео 145 с добро доплащане от моя страна интересува ли те , благодаря
                    Punto Racing

                    Коментар


                      #11
                      Вече имам 3 коли ако взема още една трябва да отворя автокъща или автоморга :D Мерси колега не приемам бартери само парички

                      Коментар


                        #12
                        up

                        Коментар


                          #13
                          up

                          Коментар


                            #14
                            Цена на Бравото 1800Продавам и Мареа ТД100 със спукана глава за 1200лв може коментарФорд Ескорт 1.6 16В след основен ремонт със чисто нови гуми и съединител и всичко по предницата сменено с лети джанти обслужен и със застраховка винетка и преглед до края на годината за 1600 лв ако има интерес ще кача снимки

                            Коментар


                              #15
                              up

                              Коментар

                              Working...
                              X