Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Audi - бартер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Audi - бартер

    Цена:2400 лв бартерТехнически данни:Марка: AudiМодел: 80Пробег: 245 000 реалниДата производство:Дата първа регистрация:1988Тип двигател:бензинКубатура: 1800Коне: 90kcСкоростна кутия: ръчнаДирекция: лявКатегория: седанЦвят: тъмно синя перлаVIN: WAUZZZ89ZJA173339Особености:*врати - 4*Лети джанти -да*Аларма -да*Централно заключване -да*CD - JVC ЧИСТО НОВО*5 скорости*Хидравлика* АГУ Чисто нова с 30 литрова бутилка с паспорт и преглед разход 7 извън грацко и 9, 9-5 грацкоСнимки: http://ivanbaby.snimka.bg/automobile...нителна информация:уникат, без забележки, бежов салонДанни за връзка: тук, ЛС,Място, на което може да се види колата Сливен
    Прикачени файлове

    #2
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      !!! БАРТEP!!!

      2399 левчета
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        up

        Коментар


          #5
          !!! БАРТEP!!!

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              Хлъцц

              Коментар


                #8
                2200
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Вие парите за нищо ги нямате. 2000+ лв за 22 годишна кола?!?

                        Коментар


                          #13
                          знам си колата и не смятам да я дам за по малко колата си заслужава парите и имам още 2 коли и и тая не мисля да я подарявам Ъп

                          Коментар


                            #14
                            gemballa написа:
                            Вие парите за нищо ги нямате. 2000+ лв за 22 годишна кола?!?
                            За Ауди 80 годините са без значение!То е вечно..Успех с продажбата

                            Коментар


                              #15
                              Не колеги разберете, ясно ми е има аудита за по 800 - 1000 лв 80 ки но просто аз си тарся тая цена пак вече всеки си преценя Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Модераторски екип на fiat-bg.org

                              Коментар

                              Working...
                              X