Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам/заменям ибиза 1.4/98/2000лв има снимки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам/заменям ибиза 1.4/98/2000лв има снимки

    Марка:сеатМодел:ибизаДата на производство:1998Двигател:бензинов 1.4 пълна инжекцияПробег:155000Цвят:залено/син металикЕкстри:4ел.стъкла.халогени.централно.регули ране на фаровете.кора под двигателяколата е технически изрядна и обслужена,колата е с сменено масло преди 500км 10/40,филтри,шенкели и лагери,колата е в движение с всички необходими документиЗабележки:леки козметични забележки.десен воланСнимки:в обяватаЦена:2000лвТелефон:/или кординати за контакти/пишете на личниhttp://i832.photobucket.com/albums/z...pgколата е технически изправна и всяка показала се повреда или смяна на част е отстранена на времевъзможен бартер за хонда 5-та генерация,голф,........ или нещо друго,зависи от предложенията,колата може да бъде и с десен волан

    #2
    продавам/заменям ибиза 1.4/98/2000лв има снимки

    колеги за заинтересованите,колата има забележки по външния вид както всеки друг градски автомобил,от снимките се вижда че боята от предната броня е почнала да се лющи,така си доиде от англия,не се дължи на никакви мои интервенции,колата нее удряна,можех да сваля останалата боя и бронята да остане черна,но съм я оставил на времето,а и така с всеки ден се променяколата е технически изрядна с нея си пътувам до румъния и назад(студент),както повечето колеги трагвали на дълъг път знаят че е доста скъпо да си позволиш да тръгнеш на дълъг път с технически неизряден автомобил,за това технически съм я подържал винаги.двигателя е 1.4 бензин без газ.сменял съм скоростна кутия преди 6 месеца,не заради глупости просто и беше дошло времето,колата в момента е с 4ри зимни гуми за износване гоодуеар ултра грип 6 155/80/13,отделно има още 4ри джанти с 4 супер зимни гуми фулда гравито пак на 155/80/13,към тях има още 2 опелови джанти с 2 зимни гуми гоодуеар ултра грип 5 175/70/13 това са гуми наистина за тежка зима,много съм доволен от тях,останахами от старата кола.маслото е сменяно редовно,последно съм сменил шенкели и лагери отзад,акумулатор,бобина и предни накладки

    Коментар

    Working...
    X