Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам си колата: фиат мареа 1.8 ELX ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам си колата: фиат мареа 1.8 ELX ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН

    Марка: Fiat Модел: Marea ELX 1.8 16VМодификация: ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН Тип двигател: Бензинов Мощност: 113 к.с. Скоростна кутия: Ръчна Категория: Комби Пробег: 180000 км Дата на производство: септември 1997 г. Цвят: Бордо Особености: 4(5) ВратиABSAirbagАлармаГазова уредбаЕл. ОгледалаЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматроникКсенонови фаровеМеталикСерво управлениеСтерео уредбаХалогенни фаровеЦентр. заключване Допълнителна информация: Нов газов инжекцион в гаранция с 25 л. бутилка-преглед до м.03 2011 г.! Отличен финансов разход на газ: около 10 литра газ (10-11 лв.) на 100 км. при комбиниран цикъл градско-извънградско. Разход на газ извънградско 90-130 км/ч: 8,2-8,5 л./100 км. Отлично поддържан автомобил, напълно обслужен, в перфектно техническо състояние. Отлично запазен плюшен салон, в колата никога не е пушено! Перфектен климатроник. Сменен комплект съединител Valeo. Нови гърнета, отлични ксенонови светлини, акумулатор в гаранция, нови свещи NGK, нова ламбда-сонда BOSCH. Сменени предни спирачни дискове и накладки и задни накладки. Шест отлични гуми на джанти. Годишна винетка. Четири оригинални фиатски ключа. Аларма Валкор. Пълно автокаско! Сменено масло и филтри преди 2 месеца. Оправил съм всичко, което съм видял като съществени забележки по колата. Смятам, че скъпите ремонти и консумативи са зад гърба на тази кола. Цена: 3650 лв. с възможност за много лек коментар.Възможни бартери: само за семейни автомобили след 2000 г. - ланча либра 1.8 или 1.9jtd, fiat stilo multi wagon, опел астра комби или вектра комби, форд фокус 1-седан или комби, форд мондео 2 седан
    Прикачени файлове
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Още снимки:
    Прикачени файлове
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      При изброяване на екстрите съм пропуснал:- странични огледала с подгряване- регулируеми във височина волан и шофьорска седалка.И ако някой не е виждал 4 оригинални фиатски ключа+код карта, ето :D . Не знам дали знаете, но дубликат на ключа се вади за около 100-ина лева...
      Прикачени файлове
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Защо се продава след като нарина толкова пари в нея? Какъв е проблема? Голяма ти е заплатата... бързо ти омръзват...

        Коментар


          #5
          r51 написа:
          Защо се продава след като нарина толкова пари в нея? Какъв е проблема? Голяма ти е заплатата... бързо ти омръзват...
          Проблем няма. Тази кола винаги е била и ще бъде в отлично състояние, докато аз я притежавам. Всичко, което се появи като проблем, се оправя незабавно. Много хора от форума ме познават и знаят как поддържам колите си. Конкретна причина за продажбата няма. Тази година може би я видях във вида, в който исках да бъде още когато я купих, само до ляти джанти не стигнах. И тръпката вече я няма, кара ми се нещо друго.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Да поясня какви обслужвания и ремонти са правени и какво предстои:- Ангренажен ремък - сменен преди 20 000 км. Следващо обслужване след около 20 000-30 000 км- Сменено масло и филтри преди 2 000 км. Следваща смяна - след 8000 км. Колата винаги е карана със Selenia Gold.- Сменил съм и трансмисионното масло. Следваща смяна едва ли ще ви се наложи някога.- Преди 10-ина дни направих и профилактика на климатроника и беше допълнен с минимално количество фреон.Ремонтите могат да се видят в секцията гараж. Почти всички са в рамките на нормалното за всяка кола "нов внос", а освен това аз съм маниак на тема всичко да е наред по колата и понякога ремонтите се правят преди да се появи проблем . Получавате колата с нов комплект съединител Valeo с ресурс за поне 80 000 км. Старият беше сменен излишно заради това, че на два пъти попадах на жило-менте, което заблуди майсторите, че съединителят е за смяна. След смяната се установи, че е имало още много живот в него. Не е за пренебрегване и това, че целият комплект гърнета след катализатора е сменен. Колата дойде при мен от студена Германия и гърнетата не бяха в най-добро здраве. Търпях ги известно време и вместо да ги кърпя, направо ги смених. Предният капак е пребоядисан, защото на няколко места лакът беше започнал да се люпи и не можех да го гледам така. Направиха го много професионално с преливане към калниците и изглежда супер.Колата в момента е с 4 еднакви гуми Пирели P400. Двете предни са практически нови, на около 1000 км. с DOT 09. Двете задни са на около 20 000 км. и трябва да са с DOT 07. Имат много добър грайфер. Освен това колата се предлага и с 2 зимни гуми Гиславед в идеално състояние на не повече от 5000 км., които са монтирани на джанти. Мисля, че зимните са с DOT 08. Всички гуми са купувани от мен чисто нови.Това е колата, това е и цената - 3650 лв. Цената няма да падне чувствително, а колата няма да се предлага още дълго. За тези пари получавате напълно обслужен и стегнат автомобил, с евтината поддръжка на бензиновия двигател и финансов разход на гориво по-малък от този на дизеловия. Струва си!Ще помоля, ако има въпроси, да се задават чрез лични съобщения или по телефона.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              snake написа:
              При изброяване на екстрите съм пропуснал:- странични огледала с подгряване- регулируеми във височина волан и шофьорска седалка.И ако някой не е виждал 4 оригинални фиатски ключа+код карта, ето :D . Не знам дали знаете, но дубликат на ключа се вади за около 100-ина лева...
              Къде копчето ако има такова за подгряване на огледалата
              Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

              Коментар


                #8
                skyline написа:
                snake написа:
                При изброяване на екстрите съм пропуснал:- странични огледала с подгряване- регулируеми във височина волан и шофьорска седалка.И ако някой не е виждал 4 оригинални фиатски ключа+код карта, ето :D . Не знам дали знаете, но дубликат на ключа се вади за около 100-ина лева...
                Къде копчето ако има такова за подгряване на огледалата
                Тва го намирам за спам но щом питаш,с включване на подгрева на стъклата тръгват и реотаните на огледалата и седалките ако са ел.
                Bravo 1.2 16v
                Lancia Dedra 1.8 16v
                Suzuki GSXR250R

                Коментар


                  #9
                  PREDATORst написа:
                  skyline написа:
                  snake написа:
                  При изброяване на екстрите съм пропуснал:- странични огледала с подгряване- регулируеми във височина волан и шофьорска седалка.И ако някой не е виждал 4 оригинални фиатски ключа+код карта, ето :D . Не знам дали знаете, но дубликат на ключа се вади за около 100-ина лева...
                  Къде копчето ако има такова за подгряване на огледалата
                  Тва го намирам за спам но щом питаш,с включване на подгрева на стъклата тръгват и реотаните на огледалата и седалките ако са ел.
                  Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

                  Коментар


                    #10
                    Венко, колата ти е превъзходна...За всички дето не им се вярва...колата си заслужава парите, въпреки че са и малко...Доста хора познават колата и знаят как се е грижел Венко за нея!!!Ако този дето я вземе се грижи така ,както ти за нея ,тази колица ще изкара поне още 300 000 километра...Успех с продажбата!!!
                    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                    Коментар


                      #11
                      Рядко срещам кола, която да се поддържа като моята или тази на Рокамбол. Макар 2 г. по-стара от моята красавица, парите са много добри за такава перфектна поддръжка. Дори моята, която беше перфектна и все още се поддържа в този и вид, е с 3 ключа (Венко, къде го набара четвъртия). Здрава, непотропваща и изрядна Марая е страхотен автомобил и огромно удоволствие за каране. Особено комби, т.е. Уикенд варианта. При мен застрахователите на 5000 т.г. я оцениха. А моята не е в този страхотен цвят, само има едни лети джанти отгоре. И мен де, ама аз не се продавам с колата Yellow_Flash_Colorz_PDT_05А как наказва Типо двувалка си е отделен въпрос

                      Коментар


                        #12
                        Благодаря за добрите думи, колеги :D . Колата е с много готин номер и ако я вземе човек от Пазарджик или областта, ще получи този номер като бонус .
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #13
                          Както вече споменах, интересуват ме и бартери с доплащане от моя страна за:- ланча либра 1.8 или 1.9jtd- фиат стило комби (multi wagon)
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            snake написа:
                            И ако някой не е виждал 4 оригинални фиатски ключа+код карта, ето :D
                            Аз се обзалагам, че в България няма друг ФИАТ на тези години, с четирите ключа! Че то Стило-та няма с всичките ключове. Това говори наистина добре за колата.
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              #15
                              Колеги,ще Ви помоля да спазвате правилата на раздела!Няма потребител на форума който да не знае перфектното състояние на автомобила на Венко.Аз лично бих го купил на момента без никакви пазарлъци.Успех с продажбата.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар

                              Working...
                              X