Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo 2.0.i.e бартер за дизел !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo 2.0.i.e бартер за дизел !

    Fiat Tipo 2.0.i.e GT 8v 1993 г.Скоростна кутия- 5-степенна ръчна Категория-хечбек Цвят - тъмно сив металик пробег в км -203000 км Характеристика: 4(5) Врати ABS АГУАларма Ел. Стъкла Климатик Лети джанти 15- ки с зимни гуми Серво управлениe Халогенни фарове Центр. Заключване 4-ри дискови спирачки нов акумулатор /2 години гаранция/Колата е напълно обслужена с минат ГТП до март 2011, застраховката е на вноски остават още 2 * 44 лв., платен е данъка за 2010годишна , винетка за 2010 .Напълно заредена аптечка, триъгълник,жилетка, пожарогасител, резервна гума, крик и ключ за джантите! Автомобила се намира в гр.Борово Русенско.Търся някоя дизелова печка по възможност без турбота и други чупливи джиджавки ,прост чист дизел, колкото да ме кара до работа и да гори 5 /6 на 100 .Нямам претенции за марка ,да е нещо равностоино на моя бирник /който оценявам на 1500 лв./ предпочитам бартера да е ключ за ключ ,но ако нещо ми допадне може и да доплатя но не повече от 500 лв.Това е за сега ,въпроси и коментари моля на ЛС.Снимки има тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...844&highlight=, eто и мой снимки на колата http://icotdi.snimka.bg/automobiles/...06858.19034296 .

    #2
    Цената на колата при продажба е 1500 , за бартер всичко се договаря на място.За алъш вериш най съм навит за Nissan Sunny 2.0d и изобщо за японец

    Коментар


      #3
      up за бегачката,колеги колата е читава.Просто не е за мен,аз търся икономия ,но при тази кубатура дори и с агу ,пак не става . Yellow_Flash_Colorz_PDT_13

      Коментар


        #4
        Ключ ,колата ще бъде разфасована !

        Коментар


          #5
          ?

          Интересув аме водната помпа,джантите и фаровете с мигачите цена?

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              Това Типо още продава ли се или е на части вече ???
              Fiat TEMPRA 1.6 i.e. 159A3.048 75Hp + L.P.G
              Fiat BRAVO 1.4 12V SX 80Hp + L.P.G
              Fiat TIPO 1.6 i.e. Selecta 159A3.048 75Hp + L.P.G LOVATO

              Коментар


                #8
                на части е !!!

                Коментар


                  #9
                  Колега,колко толкова е лапал този дзвер?При нафта 2.30 и 15 газ да дава се ядва.Даи цена за джантите
                  Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                  EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                  EX.Fiar Ritmo 105TC

                  Коментар


                    #10
                    Нямали да я изтриете тази обява ????? Колега гореше ми над 20 към 25 ,но това няма значение ,вече !Имаш ЛС.

                    Коментар


                      #11
                      кората с колоните имаш ли я още?и джантите?

                      Коментар

                      Working...
                      X