Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe 1.8 16V. - Продавам / Бартер.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Нова цена -> 2200 лева. Колата има нужда от нови гуми. Забележка на шофьорската седалка.

    Коментар


      #47
      бартер за пасат 4-ка 1.8 20V комби.2001год,дясна дирекция,отлична,регистрирана.

      Коментар


        #48
        бартер за моето бмв? ... http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=67915 ...ако имаш интерес драсни...

        Коментар


          #49
          Up Приемам бартери всякакви.

          Коментар


            #50
            Бартер за БМВ 520 или Ланчия Делта! Приемам и други бартери,като съм склонен и да доплащам ако колата е добра.

            Коментар


              #51
              От онзи ден е с ново масло,минат преглед за ходова част и диагностика на ДВГ (за всичко се пазят фактурите и описите какво е правено по колата от самото и закупуване!).Цена : 2300 лева като може и коментар но само за сериозните купувачи. Най-вече държа да бартеросам колата за друга, по възможност с 4 врати! Приемам предложения всякакви!

              Коментар


                #52
                Цена : 2100 лева. По колата има правени доста работи. Перфектен двигател,добра ходова част,изглежда добре визуално.На посочения телефон ще ви дам повече информация. Със сигурност колата си заслужава.

                Коментар


                  #53
                  Искам да споделя нещо. Колегата ме попита дали не може да измислиме някакъв бартер. Аз се съгласих.Каза, че ще има път към Бургас и ще се обади да си видиме колите на живо и да говориме очи в очи. Говорихме доста по скъпе и т.н. Разбрахме се в понеделник да ме звъне и да се разбереме за точен час днес, когато ще е в Бургас. След като не се обади реших аз да го потърся. Вдигна ми телефона и каза, че ще ме набере. И какво стана. Така и не звънна. Званях му отново и отсреща само "Ало Ало Ало". Помислих си, че явно няма обхват. След това пробвах пак, но колегата започна да не ми вдига телефона изобщо. Явно в написано по темата от други колеги, които са имали интерес към колата има нещо вярно. Сега иска да попитам колегата какво стана. Уж се бяхме разбрали, в следващи момент женски номера. Ако си решил да не продаваш/бартеросваш колата просто го обяви в темата. Какво толкова страшно има да ми вдигнеш телефона и да кажеш примерно " няма да стане братле " и толкова. Всеки ще те разбере. Но този начин за тебе явно не е удобен. Пожелавам ти успех с колата занапред.
                  Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
                  Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
                  Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

                  Коментар


                    #54
                    БАРТЕР ЗА ПУНТО ГТ,УНО ТУРБО И ТН.Цена : 2000 с КОМЕНТАР!

                    Коментар


                      #55
                      Бартер

                      Коментар


                        #56
                        бартер за бмв 318и ?

                        Коментар

                        Working...
                        X