Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe 1.8 16V. - Продавам / Бартер.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Coupe 1.8 16V. - Продавам / Бартер.

    Ето я и моята красавица във форума.Дата на производство Септември 1997гТип двигател Бензинов Мощност (к.с.) 136Скоростна кутия Ръчна Категория Купе Пробег 120381 км Цвят Tъмно син2(3) Врати, ABS, Airbag, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Имобилайзер, Климатик, Металик, Нов внос, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключванеПлюсове по колата : Перфектна ходова част и двигател. Преди 2000 км някъде съм сменил всичко което е трябвало по ходова част,както и ремъци ролки и масла. Климатика работи перфектно. Колата има 3 ключа,както и карти. Всичко по нея е платено. До ден два слагам четири чисто нови гуми. Джантите не са криви,но са от Фиат Браво ГТ - Детелината. Салона е запазен.Чисто нов акумулатор. Също така до няколко дни мисля да сложа спортно гърне (някое хубаво).Колата пали перфектно.Минуси : Като всяка 13 годишна кола,си има своите забележки по купето.Не е нещо брутално или фрапантно,но си има тук таме одраскано.ЦЕНА: 3600 лева. При бартер Цената е 4200 лева.БАРТЕР : Търся основно това. Какво търся : Fiat Punto GT, Fiat Punto HGT (като и в двата случая ако офертата за колата е добра съм склонен да доплатя),Lancia Lybra (може и комби),Fiat Bravo - HGT (но да е спретнато),Alfa Romeo 145 (но задължително добра) също така и други модели на Alfa Romeo, може даже и някой Opel Astra GSI. Друго...каквото вие предложите.Утре ще добавя снимки на количката.

    #2
    Ето и снимки на колата както обещах Както и нова цена : 3400 . Айде бе хора чакам бартери Ето и всички снимки http://eu4ia.snimka.bg/automobiles/fiat-coupe.505866

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Горе

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Цена 3200. Колата е с 4 нови гуми с джанти 16’’.

            Коментар


              #7
              Горе!

              Коментар


                #8
                3100 лева.

                Коментар


                  #9
                  бартер

                  колега неска ми званя за бартер за пунто гт но няма да стане май няма да я продавам сори
                  Live for speed

                  Коментар


                    #10
                    Бонус допълнителни части за Фиатката,за този който я вземе!П.С : Все още си търся Пунто ГТ! Готов съм да доплащам!

                    Коментар


                      #11
                      Up. Айде бе колеги...никой ли няма нещо за бартер? Някое Браво ХГТ или Пунто Спортинг/ГТ няма ли?

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          :D

                          Коментар


                            #14
                            Чисто ново ксенонче,седи си в кутията...ако трябва ще бъде сложено за бъдещия собственик!

                            Коментар


                              #15
                              Айде бе колеги,толкова ли няма някое читаво HGT или някоя 145-ца? A ако се намери и Пунто ГТ ще е супер

                              Коментар

                              Working...
                              X