Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

спам от Mercedes-Benz W210 E220 CDI

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ти като си такъв фен на немски автомобили и си се отепал да разбираш що не си пусна обявата в ГОЛФ клуб там сички разбират еле пък теа с 2ките там 100% щеше да немериш разбиране и адекватна цена за тая цедка.
    Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
    ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
    DREAMS: SEDICI !!!

    Коментар


      #17
      azsumpolud написа:
      ти като си такъв фен на немски автомобили и си се отепал да разбираш що не си пусна обявата в ГОЛФ клуб там сички разбират еле пък теа с 2ките там 100% щеше да немериш разбиране и адекватна цена за тая цедка.
      Защо въобще пишеш в тази обява , като явно дори незнаеш какво се продава в нея?

      Коментар


        #18
        Не знам защо го нападате колегата!?Това както се каза е Комън рейл двигател, съвременна технология която наистина първо разработват Фиат, а след това Бош я правят масова.Друго много важно нещо, което малко хора разбират - първо разгледайте ЧАСТНИТЕ обяви в немското мобиле. Така ще добиете една РЕАЛНА представа за цени, километри и т.н. на автомобилите. Веднага се вижда разликата в цената на един гледан автомобил, макар и на повечко километри сравнен с тази на някой от гробница (от "автокъща").
        Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
        Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

        Коментар


          #19

          Коментар


            #20
            gelew написа:
            кое е измислено е Фиат или всички марки крадът от Mercedes и BMW я си прочетете пак книжката комън рейла бил измислен от фиат аххахахахахаххахаах ........
            Убавец на батко ... слушай ги твойте /и мойте/ набори колкото искаш ... да си карат бмв-та и мерцедеси и да мислят, че са най-напред, но истината черно на бяло е точно в обратната посока И недей да се правиш толкова на отворен в интернет-а ... ела на някоя среща и там се опитай да крещиш така да те видим ... Колата я мернах веднъж , и като цяло имам добри наблюдения от този мотор /виж подписа/ ...Колега успех с продажбата, но аз мойта сигурно няма да я продам ако искат да свалям П.П. Колегата е точен Насе - предупреди ме, ко искаш - че те черпим бира
            Fiat Forum Bulgaria

            Прекаленият светец и богу не е драг !

            Коментар


              #21
              Добре ще дойда и ще кращя и ще се правя на отворен колкото си искам и какво ще стане ? И да хората си карат бмв-та и мерцедеси и са доста по напред от нас бъди сигурен!!!Просто не можах да разбера защо трябваше да говорите простутий на пича в обявата като си мерите п.шките не на място къде сравняваш Е-класа с пунто е маняк нали си много отворен и си разбирач като се качиш в Е-класа и се чудиш какво ти пише на компютъра защото единствения дигитал в пунтото ти е за изминатите км !!! И отново успех с продажбата на колегата.
              Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

              Коментар


                #22
                Ти май само си виждал Е-класа от тези години. Какъв диджитал, какви копютри те гонят?Стига си говорил глупости.ПП. Сори колега, но този не спира.Да се счита за ъп.
                Bravo 1.6 16V Aut.

                Коментар


                  #23
                  Говорих принципно в E-класа не точно в тази,но дори и да е точно тази пак има доста повече екстри и електроника !!! (пиша защото ТЕЗИ са като онези колеги коне с капаци не за да се заяждам а за да защитя думите си)
                  Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                  Коментар


                    #24
                    Как върви продажбата

                    как върви продажбата

                    Коментар


                      #25
                      Колеги спрете спама,излагаме се с простотията си.Гелев,ако много искаш да го защитиш отиди и стой пред колата некой да не я загледа,2-ро простотия се пише с ’о’,а не с ’у’ и трето аз по големи селяни от водачи на Голф и Фиат не съм виждал,правят изключение и тези на БМВ.Колега Мерцедеса е супер,аз лично предпочитам да дам 2000лв повече за здрава кола отколкото да я купя и после да дам 4000 за смени и ремонти.За пример давам себе си,карах Фиат Брава която продадох преди 2 дена,щяха да се избият за нея и я дадох за 4000лв.Сега ще взимам Бертоне което също е с около 2000лв повече но си заслужава.Манталитета на българина е дай му евтино,не здраво,после да си троши главата.Колега успех с Мецаната,аз също искам Мецан ама просто Опел и по спец Бертонките са ми любов. Успех още веднъж
                      Бързай бавно,за да стигнеш на време,или ако не на време,то поне да стигнеш!!!
                      Fiat Brava 1.4 12V
                      Fiat Punto 1.2i

                      Коментар

                      Working...
                      X