Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ауди Купе 1.8 112кс Продавам/Заменям

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ауди Купе 1.8 112кс Продавам/Заменям

    За колата-Ауди Купе 1.8 ДЗ мотор 112кс. набор 90-а година.Ще изредя какво съм правил/сменял,а после и какво има за правене/сменяне.В рамките на около 4000км (ще излъжа точно колко) съм сменил съединител с нов LUK,ангренажен ремък и ролка,както и ремък на алтернатора.Малко по късно (да кажем преди около 3000) е направена профилактична смяна на гарнитурата на главата както и всички останали задължителни процедури,сменено е маслото,свещите -BERU и кабелите.Има нова помпа на съединителя,доста водни маркучи са сменени (не ми остана време да ги сменя всичките)както и някои за АГУ-то....Горе доло година и 3-4 месеца са минали от обновяването на изпарителя....Относно това което има да се прави-предполага се,че има рейка за смяна (договорена е от колега more и скоро ще бъде закупена),добра центровка на газ/бензин 2-те ел стъкла са със скъсани жила (имах желанието да ги оправя....)...мисля,че това е на първо четене.Като цяло колата е със доста забележки (козметични) и е за човек,който има желание да кара такъв автомобил както и възможност да си го "реставрира" (нещо,което аз мислех да направя).Имала е удър-челен с не-много голяма скорост и леки поражения (най-сериозните последици от които са фарове от б4 и изпуснат фреон за климатика).Екстрите-стандартни + климатик,АГУ (ако се води за екстра).Те това е....снимки ще се опитам да пусна в най-скоро време,защото тези които ги имам не са правени скоро.Цената-пускам я за 2000лв. с възможност за бартер без доплащане от моя страна,за нещо,с 4 врати.При интерес ще коментираме и о бсъждаме.За контакти предпочитам тук или на deepmind5 (skype).Колата се намира в град Варна...Хубава вечер на всички ви
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Ъп и хубава вечер на всички

        Коментар


          #5

          Коментар

          Working...
          X