Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Пунто 1,1, 95г. 1700лв.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Пунто 1,1, 95г. 1700лв.

    Здравейте колеги, Поради факта че си купих Пунто 2 (скоро ще кача и снимки ), пускам обява за стария ми (но верен) автомобил:Марка: ФИАТМодел: Пунто 1,1S. Година на първа регистрация: 1995Внесена от Италия Април 2008г. (карам я само аз оттогава и съм навъртял около 10 000 км. градско - ползвам я да си ходя на работа като втора кола) Мощност: 55к.с.Километри - почти 200хил. (лично за мен са близко до ралността, според състоянието на колата) Екстри - почти никакви, освен касетофон .Колата няма Каско. ГО е до м. Април, но щи си я подновя. Прегледа е до м. Май 2010, като гарантирам, че няма да има никакви проблеми за нов ГТП!Ремъци, ролки и водна помпа - на 9 000 километра (лично сам съм ги сменявал).Масло (с масл. филтър, горивен филтър, въздушен филтър) е сменено преди 1000км. (10/40 полусинтетика). По време на моето каране на колата съм сменил: - по двигателя (освен горепосочените неща) съм сменил свещи като я купих. - чисто нова генерация, сменена преди един месец. - по окачването: нови тампони на задния мост, втулки и лагери на двата задни носача, заедно с подложките на пружините, чисто нови задни амортисьори. Ремонта на задното окачване го правих Есента 2009. Предните ги смених като я купих преди две години. - спирачната система - (ремонт преди около 1000км) нови предни спирачни дискове с нови накладки - нямат никакъв ръб), нови задни накладки с нови цилиндърчета, като задните барабани имат съвсем леко износване и според мен могат да карат още дълго време. Ново жило за ръчна спирачка. Спирачната система функционира много добре сега. - охлаждане - ново радиаторче на парното, нов воден радиатор и термостат - смених ги миналия месец. Забележки - оптично колата е опъната , като има лека драскотина на шофьорската врата.- по ходовата част - трябва да се смени десен накрайник на кормилната рейка (потропва).- по двигателя - гарнитурката на капака на клапаните е за смяна. - по салона - салона е здрав, но си иска пролетно пране, като шофьорската седалка е позахабена. Общото състояние на колата е добро за километрите и годините си. Поддържал съм си я и съм инвестирал доста в нея. По принцип купувам и слагам само нови неща при ремонти. За тези две години съм доволен - никога не съм имал проблеми с колицата. Разхода ми е приличен като градско така и изван градско. Това се сещам засега. Ако има въпроси - моля.Засега качвам само тези снимки, но ще я измия и ще сложа нови скоро.Цена: 1 700лв, като съм склонен на лек разумен коментар при оглед на място.Телефона ми е 0899 815 311 - Петър.
    Прикачени файлове

    #2
    бартер?

    Колега,бартер за тази кола:http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act...vto=Citroen_Xm
    Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!!!

    Коментар


      #3
      Re: бартер?

      senatora написа:
      Колега,бартер за тази кола:http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act...vto=Citroen_Xm
      ...ами колега нямам нужда от друга кола - купих си вече малка градска (Пунто 2), а пък имам и семейна голяма....

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          ........малко "чисти" снимки.....
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            може и бартер за пикап с доплащане от мен

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                продадена :D

                Коментар

                Working...
                X