Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto II (2001)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto II (2001)

    Технически данни-двигателят е 1.2 60 PS ,130 000 km(сменено масло,филтър,ремъци).Колата има гражданска отговорност,годишна винетка,застраховка , регистрирация.,салона е запазен и не е пушено в него,оригинално стерио " БЛАЛКПУНКТ" , четири нови италиански гуми DAYTON (2 зимни Lassa) ,ел.стъкла,серво , имобилайзер,централно заключване , оригинална резервна гума и интструменти,нови задни газови амортисиори,нова изпускателна система. Разход 4.5 дълго 5.5 градско.Цена 4 400 лв(Възможен коментар за ценители)Телефон за връзка: 0889945719
    Прикачени файлове
    FIAT PUNTO 1.2 60 PS

    #2
    Колега, колата има ли Климатик?Кога е внесена и къде се намира?

    Коментар


      #3


      georgyg написа:
      Колега, колата има ли Климатик?Кога е внесена и къде се намира?
      Колега имаш лично съобщение.
      FIAT PUNTO 1.2 60 PS

      Коментар


        #4


        Cтрахотен червен цвят !!!
        FIAT PUNTO 1.2 60 PS

        Коментар


          #5
          Колега, колата има ли Климатик? Кога и откъде е внесена, и къде се намира?
          Lupo - The Monster
          Е83 3D

          Коментар


            #6
            geo_g написа:
            Колега, колата има ли Климатик? Кога и откъде е внесена, и къде се намира?
            Колата няма климатик.Внесена е преди година и полувина от Италия.Намира се в Севлиево.Поздрави!!!
            FIAT PUNTO 1.2 60 PS

            Коментар


              #7
              колега сори за спама ама този разход нещо много не реален маи и аз имам същото путно и такъв разход няма това е някав филм.иначе колицата е хубава но без климатик и на тази цена сложно.успех все пак.
              Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

              Коментар


                #8
                bboyd написа:
                колега сори за спама ама този разход нещо много не реален маи и аз имам същото путно и такъв разход няма това е някав филм.иначе колицата е хубава но без климатик и на тази цена сложно.успех все пак.
                Колега разхода е реален поне 3-4 пъти съм го засичал.Братовчедка ми имаше същото Пунто само че беше 99г и доста по-износено даваше същият разход.Модела с климатик ако твоето е такова гори с сигурност повече.Отностно цената е повече от реална при положение че този модел върви между 4 000 4 600 в автокъща без никакво обслужване и платени такси.Може и да го намериш ПЕРФЕКТНО!!! както казват за 3 500 и да ти як джоба после.
                FIAT PUNTO 1.2 60 PS

                Коментар


                  #9
                  Да ясно колега извиняваи сега видях и в кои град се кара.А за цената споменах защото аз на моито мо искам по малко и пак немога да го продам а има и климатикВече имаш предупреждение за безсмислени постове. Трябва ли да станат 2? Всички въпроси които не са свързани с интерес към колата може да бъдат уточнени чрез ЛС.Модераторски екип на fiat-bg.org
                  Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                  Коментар


                    #10


                    На фона на всичките обновени неща мисля че климатика е без значение.На този малък градски автомобил за какво му е климатик само да товари двигатела и да гори повече. На 60 коня с климатик като го пуснеш пада поне с 10 коня и повече.Относно цената която ти си искаш за твоето си е твоя работа.На който му се вижда скъпо да преминава към следващата обява,а който има елементарна представа за съотношение(техническо състояние,консумативи,такси),ще си направи сметката.
                    FIAT PUNTO 1.2 60 PS

                    Коментар


                      #11


                      FIAT PUNTO 1.2 60 PS

                      Коментар


                        #12


                        Нова цена 4 200 лв!!!
                        FIAT PUNTO 1.2 60 PS

                        Коментар


                          #13


                          Страхотна цена за автомобил с който няма да останете незабелязани и непочувствали удоволствието от шофирането.
                          FIAT PUNTO 1.2 60 PS

                          Коментар


                            #14


                            Технически изрядна и подготвена за летния сезон.
                            FIAT PUNTO 1.2 60 PS

                            Коментар


                              #15


                              Нова цена от 3 999 лв подлежаща на коментар.Нови актуални снимки на автомобила.
                              Прикачени файлове
                              FIAT PUNTO 1.2 60 PS

                              Коментар

                              Working...
                              X