Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lancia delta '97 HPE 1.9td - продава се спешно

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lancia delta '97 HPE 1.9td - продава се спешно

    Lancia Delta HPE tdдата на първа регистрация: 26.02.97г.цвят: зелен металик / черен матдвигател: 1900куб турбо дизел с интеркулер - 90к.с.Екстри:AirbagЕл регулиране на фароветеЕл СтъклаКлиматроникЦентрално заключванеХалогенни фаровеСерво управление на воланаЧупещ воланCD MP3 Pioneer DEH2020 + 6 среди (2 от които Clarion, другите 4 са си оригиналните) + усилвател BLAUPUNKT + оригинална туба с говорител 12" BLAUPUNKT ... (музиката свири чудесно!)Лети джанти 16 цола "Mille Miglia - EVO 5" с гуми Pirelli P6000 195/50/16Друга информация: това е от предишния собственик - колата беше на 130 хил.км когато я взех а сега минава 147 хиляди. ФАКТУРИТЕ за ОБСЛУЖВАНЕТО са при менПреди 5000км са сменени: масла, ремъци, ролки, филтри - колата се кара с Lucky Moly 10W40 полусинтетика.Преди 300км са сменени: двата носача заедно с шарнирите тампоните и биалетките -MOOG.Цялата история на колата може да се види тук - http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_14092_0.html ... Написаното по-долу е почти всичко с което допринесох за общото техническо благоденствие на тази хубавица. И искам да отбележа, че я купих в стрхотно състояние!Играл съм си да напиша цената която съм платил, само за да спестя излишни съмнения на по песимистично настроената част от нашия колектив-проверка на климатика+пълнене с новия фреон - струваше ми 80 лева, едно сервизче до хладилния завод-затъмних задните стъкла, лично аз съм много доволен - струваше ми 170лв, фолиото е американско сложих го при автокъща кончето-много тарикатска аларма с две дистанционни, един куп защити против крадци, предупреждава ако е била активирана, 3 години гаранция, струва 160лв- два чисто нови предни амортисьора, тампоните, лагерите и прахоуловителите - цената на частите беше общо 250 лв а труда от мен- смених лагерите на главината, предни / и двата / - лагерите бяха към 80лв а труда отново от мен- задния тампона на двигателя - купих го от ал. ауто за 24 лв и 15лв за труд- ремъка на хидравликата единствено беше останал несменен от предния собственик - смених и него срещу 20лв труд и към 8 лв ремък- последно по ходовата част, купих два накрайника на рейката / външните / обаче тези в момента са ок и не съм ги сменял- сменени задни накладки, остърган е ръба който беше по барабаните и сега се свалят много лесно - 70лв труд+накладки- съвсем скоро преди 2-3 хиляди км сменено маслото и масления филтър. Маслото е лики моли 10В40 - 54лв за маслото и 12-3 за филтър, труда от мен- въздушния филтър го сменям вече втори път и ТРЕТИ път /едит/, филтъра на климатика е сменен когато го зареждах- сега се сещам купих и секретни болтове за джантите от маргела за 54лв- стария акомулатор се предаде и взех втора употреба БОШ от серията СИЛВЪР, 70 ампч / по книга / тестван е на най голямото натоварване не помръдва под 8 волта. - колата винаги е в изрядно хигиенно състояние - почиствам я собственоръчно на 5-минутката в София. понеже е около 3 пъти по евтино го правя 3 пъти по често- намерих от една морга кожата на скоростния лост и тази на ръчната, бяха счупени там където се щракват, но това са дребни работи- жилото на съединителя също смених собственоръчно съвсем скоро - новото жило струваше 40лв 089 55 89 109088 92 97 358Колеги, свалям 400лв! Края на март идва новото каско и новата гражданска а нямам пари за тях. Не искам да я занемарявам!!Окончателната цена е 2600лв - така както е!!Колата е напълно оборудвана - преглед, апетчки, пожарогасители, триъгълници, жилетки, крикове, резервни гуми. Нямам намерение да си взимам нищо! Цената е с музиката.

    #2
    спешно

    Коментар


      #3
      Shefy написа:
      Колега, можеш ли да приложиш снимки
      Ето няколко от както е при мен ..http://www.lancia-bg.com/forum/downl...d.php?id=16227

      Коментар


        #4
        2500лв до края на месеца

        Коментар


          #5
          Колеги, ГТП е валиден още 11 месеца

          Коментар


            #6
            durex_a написа:
            нещо снимките колега ако може да ги качиш тук че явно там несъм регистриран поне аз
            Ето колега, качих я в колите.бг за да можеш да я погледнеш.. Нямам снимки в изобилие а и са снимани с телефона, правил съм си ги за мен не за обяви. Преполагам все пак, че най добра представа за ланчата може да се добие на място. Поздрави!пп. ето и линка, че го забравих http://www.cars.bg/u117766

            Коментар


              #7
              Ъп! пп. благодаря на модераторския екип и бихте ли почистили и останалия спамРазчистена !Модераторски екип на fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                Онзи ден я мих ако знаете как лъщи само!! Снимки нямам обаче на Софиянци мога да предложа оглед !
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    Следващите 3 месеца от гражданската са платени, колеги! Утре ще уредиме въпроса и с каското.

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            Колата е продадена. Честито на новия собственик.

                            Коментар

                            Working...
                            X