Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам фиат мареа 2,4тд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам фиат мареа 2,4тд

    Технически данни: Марка: Фиат Модел: Мареа Пробег: 166000Дата производство: 1997 Дата първа регистрация: 1997Тип двигател: бензинов Кубатура: 2.4Коне: 125 Скоростна кутия: ръчна Дирекция: лява Категория: седан Цвят: БЯЛОсобености: *врати - 4 *Airbag - да *Автопилот - не *ABS - да *Ел. стъкла - да *Ел. огледала - да *Климатик - да *Централно заключване -ДА *Шибидах - не фиат мареа- 2,4турбодизел седан, 1997г. производство. м октомври . С шестстепенна скоростна кутия, оригинален теглич, сменени всички ремъци обтяжки и масла на двигател, на скорости, хидравлика, и спирачна течност, с нови носачи, и биалети, среден разход на градско и извън градско 7,2/100км. 167000км. Регестрирана е на мое име първи собственик съм в България. Зимни + летни гуми, климатроника работи. Цена 3500лева. Снимки пращам на скайп и имейл. Телефони за връзка 0878245931, 0896621814. Колата се намира н Плевен
    фиат мареа 2.4тд
    опел фронтера

    #2
    фиат мареа 2.4тд
    опел фронтера

    Коментар


      #3
      http://www.cars.bg/u94168 това е сайт за тези които искат да видат снимките. Колата си заслужава подържана е добре с ШЕСТСТЕПЕННА СКОРОСТНА КУТИЯ, която сваля доста разхода и теглич за тези които им е нужен, комплект зимни и летни гуми, за километрите не отварям тема дали са реални или не и да почнат да умуват разни че е дизел и е над десет години кола, но за това съм снимал педалите .
      фиат мареа 2.4тд
      опел фронтера

      Коментар


        #4
        Извинявай за спама ама как става "Тип двигател: бензинов" а после пише "2,4 турбодизел" ???
        ПУНТО МК1 1.2 16В

        Коментар


          #5
          Допуснал съм грешка при пускането на обявата двигателя е дизел но мисля че това се разбира и от заглавието.
          фиат мареа 2.4тд
          опел фронтера

          Коментар

          Working...
          X