Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам опел омега диамант 2.0 ----> 700лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам опел омега диамант 2.0 ----> 700лв.

    Аз съм втори собственик на колата ,преди това е била гаражна на реални 177 хиляди е сменено масло преди 2000км.Колата работи и на газ и на бензин разход в града дава около 12-15 зависи от карането на дълго ми е смъквала до 6.7 газ.Двигателят е в повече от перфектно състояние без да преовеличавам!Проблемите са и по външния вид и преден десен носач който го изкривих преди 2 дена в един кратер ,купил съм носач който го давам с колата.Омегата се води Диаманд с климатик,хладилна жабка ,ел.огледала,ел стъгкла,централно заклюяване ,подгрев на огледалата,гражданска и технически до края на годината ,касетофон който не съм го сложил още но и него го давам с 15ки мерцедесови джанти е 5 броя две от гумите са зимни другите са някакви ,хидравлика на волана 2000 кубика пълна инжекция НЕ мотор ,гаста е обикновена с залагалки 35литрова бутилка в багажника.Намира се в София.тел.0883 37 65 13цена: 700лвснимки: http://nindja.snimka.bg/automobiles/omega.463481 разгледайте албума

    #2
    УП

    Коментар


      #3
      Последният опел, който си заслужава всеки лев. След кадет/омега, опелите са боклук във сяко отношение. Кола с невероятна возия, много комфортна, и според мен един от най-добрите двигатели правени някога. 2 тона желязо, а този двигател извън града дава 6.5/100 бензин, а в града е 8/100. Впечатлен съм !!
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар

      Working...
      X