Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Марея комби - метан 1500лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Марея комби - метан 1500лв.

    Дата на производство май 1997 г., Мощност 115 к.с. ,Категория Комби, Пробег 280000 км Цена 1500лв.Метановата уредба си е слагана в Италия 90литра. Естествено, като за Фиат, колата си е с пълния набор от екстри. Има си и лети джанти с нови зимни гуми. Тия дни ще има снимки. 0888772845Съжалявам за забавянето. Обявата е все още активна, по-долу са снимките
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    #2
    Колега я качи колкото се може по-скоро снимки,че определено ми се иска да я видя тази кола,че си търся точно нещо такова.Кажи какви са и проблемите,че е на тази цена,какво има да и се прави?
    FIAT STILO MULTIWAGON 1.9 MULTIJET 16V; FIAT BRAVO2 1.9MJET 07г.-EX; FIAT TEMPRA SW 2.0i 4x4 93г.;ALFA 155 1.8 8V 95г.;LANCIA DEDRA 1.8 8V 95г.;Peugeot 205GTI-RIP

    Коментар


      #3
      На колата преди около 2000км. са сменени ролките и ремъци. Преди около 100км. бензиновата помпа. Има няколко забележки по външния вид - лек удар отзад, и леко разкачена предна броня, но за тези пари е идеална. Обслужвана е максимално добре. В момента не ми остава време да стигна до нея и да я снимам. Мислех днес, ама снега и мен ме изненада Веднага щом мога ще направя и кача снимките. При интерес звънете смело на телефона, правим среща да я видите Колата е в София
      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

      Коментар


        #4
        Ами колега ще чакам снимките да я видя и да се видят и забележките й.А има ли опция да се продава без метановата уредба,че не ми трябва такъв бумбалник?
        FIAT STILO MULTIWAGON 1.9 MULTIJET 16V; FIAT BRAVO2 1.9MJET 07г.-EX; FIAT TEMPRA SW 2.0i 4x4 93г.;ALFA 155 1.8 8V 95г.;LANCIA DEDRA 1.8 8V 95г.;Peugeot 205GTI-RIP

        Коментар


          #5
          За тези пари, ако колата е читава и както е с метан направо си е коледен подарък
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #6
            уредбата инжекцион ли е или обикновена?
            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

            Коментар


              #7
              Колега дай снимка да я видя от всякъде,имам интерес за тия пари.
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #8
                Съжалявам за отсъствието, но уж имаше сериозен човек който я искаше, но в последствие ни върза тенекия. Да отбележа, че колата не е лично моя, просто помагам за продажбата. За огледи и пазърлък звънете на телефона 0888772845. Колата не е в идеално състояние, но за тия пари става. Ето ги и снимките, с моб. телефон са, тъй че сори за качеството:
                Прикачени файлове
                Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                Коментар


                  #9
                  Колега, какво ще кажеш за чист бартер за Сеат Толедо 1.8 м.и. с газова-60л., ’93
                  сега кара ВЕЛОСИПЕД
                  EX FIAT Marea 1.8 16V ELX 1999
                  EX FIAT Tipo 1.6 ie
                  EX FIAT Uno 1.0

                  Коментар


                    #10
                    Веднага я вземам за 1350лв.Просто толкова имам,не се обиждай колега,колата е супер,ама и аз не съм от тези дето само питат.Сериозен съм.

                    Коментар


                      #11
                      Не след като я видях на място се отказвам.

                      Коментар


                        #12
                        Какво и има та да не струва даже 1500лв с метан?
                        Fiat Bravo 1i6

                        Коментар


                          #13
                          Дойде до София да я видиш ли? Не казвам, че колата е перфектна, но 1000лв. струва само метановата уредба.....
                          Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                          Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                          Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                          Коментар


                            #14
                            Колега не се убиждай,но на метановата уредба и трябва кола,за да върви нали така.Все пак това е мое мнение,никой не ангажирам с него.Нека всеки да я види и да си прецени.

                            Коментар


                              #15
                              RRK написа:
                              Колега не се убиждай,но на метановата уредба и трябва кола,за да върви нали така.Все пак това е мое мнение,никой не ангажирам с него.Нека всеки да я види и да си прецени.
                              Прав си, всеки сам да си преценява. Извинявай за предходната забележка Обявата си е валидна. Звънете, не се чудете
                              Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                              Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                              Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                              Коментар

                              Working...
                              X