Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 124-а

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 124-а

    Продавам 124-а; 88г.; 2000куб.; бензин-газ; автоматична скоростна кутия; черен цвят; много пазена. За съжаление я блъснах и в момента е със счупени фарове и огънат капак. Нямам възможност да я поправя, така че я продавам. Продава се за 2000лв. Приемам и предложения за бартер за кола в движение, за контакти на 0876111189 или tihomir.wasilew@abv.bg От София съм. VIN: WDB1240201A869813 Разход 12-13 литра газ/градско, с изключение на козметичните повреди които явно се виждат, двигателя и всичко друго е перфектно, докарах я на ход в нас. Много е пазена, но за съжаление стават и злополуки като моята...Ето и как изглежда отпред в момента
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Продавам 124-а

    Няма ли някое старо фиатче за бартерче тука?

    Коментар


      #3
      Re: Продавам 124-а

      Вече имам едно предложение за бартер. Чакам още...

      Коментар


        #4
        Имам един Мерцедес C 180 ако искаш.Ако си съглаен пиши, за да се срещнем.Пначарево не е далеч Не е нужно да казвам, че ще има доплащане от твоя страна според мен, но ще се разберем за разумна цена
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Слав написа:
          Имам един Мерцедес C 180 ако искаш.Ако си съглаен пиши, за да се срещнем.Пначарево не е далеч Не е нужно да казвам, че ще има доплащане от твоя страна според мен, но ще се разберем за разумна цена
          Ако имах пари в момента щях да си оправя моята...

          Коментар


            #6
            Чакам предложения за чист бартер

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  мога да предложа рено клио имам 2 броя - което си избереш............. няма какво да се лъжем неме интересува каква цена си сложил на мерца важното е да те устройва бартера!

                  Коментар


                    #10
                    Aleko написа:
                    мога да предложа рено клио имам 2 броя - което си избереш............. няма какво да се лъжем неме интересува каква цена си сложил на мерца важното е да те устройва бартера!
                    Имаш ЛС

                    Коментар


                      #11
                      Продадена

                      Коментар

                      Working...
                      X