Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се Алфа Ромео 145 / 1500лв. СПЕШНО!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се Алфа Ромео 145 / 1500лв. СПЕШНО!

    Продавам алфа ромео 145 1.4 боксер 96г.Тип двигател Бензинов Мощност 90 к.с. Скоростна кутия Ръчна Категория Хечбек Пробег 209000 км Цвят Черен2(3) Врати, Airbag, Аларма, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Хидравлика, Застраховка, Климатик, Металик, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключване Спортно окачване... 2 нови зимни гуми , сменено масло селения 20к.Забележките на мястоЗа да няма питания какво и е развалено на колата казвам че я продавам защото е много ниска и нямам нерви да я карам по нашата мила родина!Към колата се продават и 4 ри лети джанти борбет А 14 цола + 200лв към обявената ценаКато цена: 1500 лв кеш без бартери тел за връзка 0878 156 769. Виктор или на ЛС.
    Прикачени файлове
    Fiat Punto 1.2 75hp 95.

    #2
    колега много бързо и се нарадва успех с продажбата

    Коментар


      #3
      :D да съм се нарадвал не съм колега ама тая кола не е за високи места а аз точно на такива ходя
      Fiat Punto 1.2 75hp 95.

      Коментар


        #4
        х

        Колега така като гледам колата ти е много ниска.Проверявал ли си да не е със спортно окачване?Защото ако е,може просто да си сложиш сток и така не би трябвало да има проблем (да се счита за up)Успех в продажбата все пак

        Коментар


          #5
          проверявал съм колега с червени пружини е от пред не знам каква марка са.. и имах идея да сменям пружини но ми казват че пак няма да се вдигне много с пружините защото съм с ниски гуми , ако сложа по големи гуми ше съм като с жигула няма да може да отлепи се пак е 90 коня не 290.
          Fiat Punto 1.2 75hp 95.

          Коментар


            #6
            Fiat Punto 1.2 75hp 95.

            Коментар


              #7
              нова цена 2000лв. без джанти
              Fiat Punto 1.2 75hp 95.

              Коментар


                #8
                Fiat Punto 1.2 75hp 95.

                Коментар


                  #9
                  1500 спешноооо !
                  Fiat Punto 1.2 75hp 95.

                  Коментар


                    #10
                    ъп
                    Fiat Punto 1.2 75hp 95.

                    Коментар


                      #11
                      Бартер за Фиат Браво 1.6 16в 103 коня с газов инжекцион Ловато. приемаш ли
                      Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

                      Коментар


                        #12
                        извинявам се бартера отпада колеги трябва кеш за една алфа гтв Поздрави
                        Fiat Punto 1.2 75hp 95.

                        Коментар


                          #13
                          1500лв кеш без бартери и без джантите с джантите 1700лв. + малко нови снимки
                          Прикачени файлове
                          Fiat Punto 1.2 75hp 95.

                          Коментар


                            #14
                            Вече и с нова гражданска отговорност до 2011г. Колата се продава до края на месеца, след това се спира от продажба и ще я дарим с ново сърце над 1351 кубически сантиметра :D :P
                            Fiat Punto 1.2 75hp 95.

                            Коментар


                              #15
                              е нали 145 ти е била ниска GTV е значително по-висока :D :D :D
                              Bravo 1.6 16v

                              Коментар

                              Working...
                              X