Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Крома 2,5 V6 162 кончета Коледна цена 2500лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Крома 2,5 V6 162 кончета Коледна цена 2500лв

    Ами това е продавам и другия дзвер, какво да се прави. Колата е в перфектно състояние без никакви забележки, и с оптичен тунинг. Произведена е 1994 година, докарана от Германия и съм първи собственик в България. Колата има абсолютно всички екстри за модела и всичко работи, включае климатроници ел седалки с подгряване и кожени салони. Колата е на 180 000 км. Двигателя е огън и не усеща купето . Цвета е черна перла.Цена 3000 лв - договорки на място.Тел 0885 061 999 Стоил
    Прикачени файлове

    #2
    Бих се замислил сериозно между ц-класа и тази крома, чудесен автомобил!!! Успех с продажбата!
    Peugeot 406, 2000 HDi 90
    ex. Peugeot 106 1,5 D
    ex. Ritmo 70 138B2.000
    ex. Tempra 2.0 159A6.046
    Плийз, юз кирилик алфабет! Иф ю нот булгариан, но проблем юзинг shlockаvitsa. Бест регардс!

    Коментар


      #3
      Ами колега Васко, имал съм доста мерцедеси и смея да твърдя че това С класата май е произведено в Русия а не в Германия, няма такъв кенеф. Така че въобще не се замислям между Кромата и С класата не може да става сравнение нито във вървеж, нито в спирачки, нито в лукс и комфорт, а и С класи под път и над път, пък такава Крома има само още една в България някъде в Пловдивско и я удариха доста сериозно преди известно време.

      Коментар


        #4
        БРАВА С КЛЮЧ
        Каква е максималната скорост при секса?
        - 68, защото при 69 се обръщате.

        Коментар


          #5
          В София ли е вече колата, колега?

          Коментар


            #6
            Страхотна кола!Успех с продажбата колега
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар


              #7
              Re: Фиат Крома 2,5 V6 162 кончета

              VET написа:
              ... най- обичам да се гавря с БМВ-та и с ХГТ-та. Цвета е черна перла..
              и как се гавриш с ХГТта като ти е по бавна колата ? 0-100 8.6 е кромата 8.5 или 8.0 е бравото хгт
              Bravo GT 1.8

              Коментар


                #8
                zloben9000 -
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Арна е кромата има сумати екстри с кеф бих карал един такъв параход
                  Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
                  ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
                  DREAMS: SEDICI !!!

                  Коментар


                    #10
                    zloben9000 написа:
                    VET написа:
                    ... най- обичам да се гавря с БМВ-та и с ХГТ-та. Цвета е черна перла..
                    и как се гавриш с ХГТта като ти е по бавна колата ? 0-100 8.6 е кромата 8.5 или 8.0 е бравото хгт
                    колега обаче нещеш да си паднеш по гръб, човека щом казва така е сигорно.Имам приятел у Сф. работи в коли под наем.Виждал съм го с бентли и файтон на фолксв., та човека е карал много коли и той самия знае че "кромата е единствената която бие бмв на старта" /сигорно в нейния си клас есетсв./ не че си защитавам мойто ма щом човека ко казва така м/е да е.Малко се отклоняваме от темата на човека,ако не мирясате драпнете ги /и аз искам да се дръпна тук се една баварка/Успех с офертата

                    Коментар


                      #11
                      Колега, заповядай с ХГТ-то си да видим кой е по-бърз. Последните двама умници с невероятните си бравота после се обясняваха че дебитомерите им били за смяна, че май ремъците им не били зацепени както трябва, че май имал вариатор който не работел и какви ли не глупости още. И нека не забравяме че двигателя на Кромата е конструиран 80 -те години и си има всяко конче което са написали производителите, докато тези 147 коня на ХГТ-то ако наистина са толкова главата ще си отрежа, защото и типото ми е 148 коня ама с Ритмото което е 130кончета го правя смешно.Но както и да е дали пък не си заслужава да караш най-скъпия Фиат произвеждан серийно с динамика на спортен автомобил и лукс на лимозина или пък е по-добре да се друсаш в евтиния пластмасов нискобюджетен Фиат Браво, а????

                      Коментар


                        #12
                        Аз гледам по каталог колко е бърза в ауто.ру може пък да е по бърза от ХГТ де да знам аз имам ГТ 113 коня на Газ нямам хгт не може да пробваме. успех с продажбата колата ти е наточена.
                        Bravo GT 1.8

                        Коментар


                          #13
                          Още се продава.

                          Коментар


                            #14
                            Явно на никой не му харесва и ще си я карам аз горкия :D :D :D

                            Коментар


                              #15
                              Ами аз си я карам, ама я и продавам.

                              Коментар

                              Working...
                              X