Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Крома 2,5 V6 162 кончета Коледна цена 2500лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    x

    По добре не я продаваи колега това е една уникална кола.Но и все пак кризата...... Все пак успех в продажбата и дано новият собственик да си я гледка добре

    Коментар


      #17
      Продавам FIAT COUPE 2.0 16v

      Продавам FIAT COUPE 2.0 16vABS.,климатик, ел стъкла ,ел. фарове, ел. огледала, кожен салон, централно, има и музика.дата на производство:01.01.1995 гцена 3700 лв мислиа че е разумна цена.0878442559колата се намира в Бургас.
      FIAT COUPE 2.0 20V

      Коментар


        #18
        Колата е вече тук в София. От Варна до София при скорост 120 км/ч даде 8/100.

        Коментар


          #19
          Братле ако с таз крома бииш хгт на 400 метра ти подарявам моя фиат...не искам да кажа че не ти върви колата но бравото е много по леко и ще тръгне много по бърже...И наистина колата е уникалнауспех и от мен 6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org
          Целта е една,скороста е различна - HGT !

          Коментар


            #20
            Добре де, кажете защо няма интерес. Цената? Колата? Криза?

            Коментар


              #21
              аз бих я взел обаче трябва да продам мойта кроманещо бартер

              Коментар


                #22
                Още се продава.

                Коментар


                  #23
                  Предложете цена. Толкова ли не Ви харесва колата? Мога да продам и само броните и праговете ако някой ги иска.

                  Коментар


                    #24
                    аиде момците скачайте на КРОМИТО за точно този колега ВЕТ съм чувал че и дедрата и цромата са му били многооооо добри а за Кромата ...... няма един лев който да не си заслужава чудесна кола ...... УСПЕХ колега
                    Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
                    ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
                    DREAMS: SEDICI !!!

                    Коментар


                      #25
                      Мерси колега.Лек и успешен ден

                      Коментар


                        #26
                        Едно рамо и от мен за колегата КРОМАДЖИЕВhttp://www.carfolio.com/specificatio...car/?car=40766
                        ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                        FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                        Коментар


                          #27
                          Нова цена 2500лв

                          Коментар


                            #28
                            Спешно се продава. Цената се договаря на място при интерес.

                            Коментар

                            Working...
                            X