Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ МУЛТИПЛА - 1.6/газов инжекцион - НОВА ЦЕНА - 3900 лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ФИАТ МУЛТИПЛА - 1.6/газов инжекцион - НОВА ЦЕНА - 3900 лв.

    Здравейте, продавам Фиат Мултипла 1.6, 103 к.с., 136000 км, 1999 г., зелен металик, алуминиеви джанти 15", заден парктроник, климатик, ел.стъкла и ел.огледала, има си ГО и пълно каско до Април 2010 г., лятото е монтиран газов инжекцион, а преди два месеца е сменен и нов съединител - комплект. Има малко "козметични" забележки по външния вид и интериора. Цена вече 4900 лв,. За контакти - 0899/13-45-46 и 0877/98-36-16 - Тони
    Прикачени файлове

    #2
    Колега, мераклия съм от доста време за такава Мултипла, моля за малко повече и по-качествен снимки и лични впечатления!

    Коментар


      #3
      Колежка съм , дано не е проблем за Вас. Снимките са от телефона, но ще направя с фотоапарата и ще Ви пратя, ако искате дайте ми мейл по-добре. Относно Мултиплата, ние я взехме миналата година, тъй като ни трябваше удобна семейна кола - малката направо се разхожда права вътре , а за дълъг път - седалките се свалят до почти легнало положение. В интерес на истината, въпреки габаритите си (малко е по-широка от стандартна кола) се кара изключително лесно и се паркира също много лесно, маневрена е. Сложили сме й аларма и централно заключване. Има си заден парктроник. Предните стъкла са електрически, огледалата също. Аз като всяка жена, преди да я вземем, бях против външния й вид, но като се качих вътре - е, няма такъв простор и панорама, с тези големи прозорци се вижда всичко Изминали сме общо около 17000 км досега с нея, това лято преди отпуските, си сложихме газов инжекцион Bardolini за икономия, колата си "пасна" идеално с него, разход между 8 (извънградско) и 11, 12 на сто в задръстванията. Понеже и двамата с мъжа ми обичаме всичко да ни е наред, а и детенце возим все пак, сме гледали всичко по колата да си е добре, да сме си сигурни в нея, та затова и доста неща сме сменили преди да ги чакаме да ни "изоставят" - нов акумулатор, предни и задни накладки, задни спирачни барабани, цилиндри, носач, кормилната рейка е отремонтирана, преди два месеца сменихме и съединителя (комплект) и други по-дребни работи - пиша тези неща, тъй като общо взето в това отношение сигурно няма вече какво да се сменя чак толкова и да изненада неприятно собственика й. Но от стария собственик си я наследихме с дребни "козметични" забележки по интериора, които аз като жена, ме дразниха, но естествено е по-важно колата да върви добре и сигурно, та затова не стигнахме и до тях. Дайте ми мейл адрес, ще направя и ще Ви пратя снимки. Ако имате други въпроси, по-горе има мобилния ми номер, а може и тук да ми пишете.

      Коментар


        #4
        нагоре

        Коментар


          #5
          МУЛТИПЛАТА Е С НОВА ЦЕНА - 3900 лв.

          МУЛТИПЛАТА Е С НОВА ЦЕНА - 3900 лв.Здравейте, продавам Фиат Мултипла 1.6, 103 к.с., 136000 км, 1999 г., зелен металик, алуминиеви джанти 15", заден парктроник, климатик, ел.стъкла и ел.огледала, има си ГО и пълно каско до Април 2010 г., лятото е монтиран газов инжекцион, а преди два месеца е сменен и нов съединител - комплект. Има малко "козметични" забележки по външния вид и интериора. За контакти - 0899/13-45-46 и 0877/98-36-16 - Тони

          Коментар


            #6
            По молба на автора.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Re: ФИАТ МУЛТИПЛА - 1.6/газов инжекцион - НОВА ЦЕНА - 3900 л

              toni78 написа:
              Здравейте, продавам Фиат Мултипла 1.6, 103 к.с., 136000 км, 1999 г., зелен металик, алуминиеви джанти 15", заден парктроник, климатик, ел.стъкла и ел.огледала, има си ГО и пълно каско до Април 2010 г., лятото е монтиран газов инжекцион, а преди два месеца е сменен и нов съединител - комплект. Има малко "козметични" забележки по външния вид и интериора. Цена вече 4900 лв,. За контакти - 0899/13-45-46 и 0877/98-36-16 - Тони
              Колежке,бартери приемаш ли?

              Коментар


                #8
                Не мога да приема бартер, защото не мога да поддържам две коли вече, а съм принудена да продавам Фиата, защото другата не е в ред документално и е непродаваема за съжаление ще трябва да си остана с нея.

                Коментар


                  #9
                  Много удобна и комфортна кола,имам такава от половин година и вече съм и врътнал 30000км.Колежке,ако искаш да се продаде колата опиши всичките екстри.Малко са хората които са запознати,повечето я гледат като летяща чиния.Снимай отзад като се свият седалките(не самокато легнат а икато се гътнат напред) колко място се отваря.Голяма детска количка влиза права без да се сгъва.Успех в продажбата!
                  FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

                  Коментар


                    #10
                    Много ти благодаря за съвета Наистина благодарение на Мултиплата си сменихме квартирата - пълно обзавеждане за голям 3-стаен апартамент, с изключение на матрака за спалнята. Просто свалихме трите седалки отзад напълно и всичко беше СУПЕР, нито гардероби, нито секции и дивани, нито хладилник и пералня й се опряха. За съжаление, има интериорни забележки, напр. пластмасовите детайли в купето й са поизтъркани, като на всички Мултипли и кандидат-купувачите гледат само това. Бяхме гледали от чисто любопитство една от новите Мултипли 2004 година, ами тя вътре е същата работа - просто явно това им е слабо място. А технически, колата е на слънце - просто ние, возейки себе си и детенце, за собствената ни безопасност, сме гледали всичко да й направим за да няма рискове и несигурност по пътя. Обаче хората, за съжаление, явно не гледат техническата част на колата, която я движи, а дребните детайли, които само дразнят окото, но нямат пряко отношение към возията и сигурността на една кола. Тези коли са за ценители и истински разбирачи, не за суетници. Надявам се наистина някой да оцени качествата на колата, няма да сгреши - останалото е просто като порция грим върху лицето на една жена.

                    Коментар


                      #11
                      Редактирано.Извинявам се на модератора,но според мен няма нищо лошо да помогнем на колежката.Колеги,напомням Ви,че това е обява за продажба на автомобил.Ако искате да обмените опит го направете на ЛС.Модераторски екип на fiat-bg.org
                      FIAT MULTIPLA 1.6 16v BIPOWER 2001

                      Коментар

                      Working...
                      X