Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Бертоне Х 1/9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Бертоне Х 1/9

    Продава се Бертоне за реставриране. Двигателя е блокирал. 1300 см2, 5 скорости. Предно пукнато стъкло - трябва да се направи ново - струва около 300 лв. 1973 годинаТелефон 0888884180 - цена 2000 лв.
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Продавам Фиат Бертоне Х 1/9

    kalibbg написа:
    Продава се Бертоне за реставриране. Двигателя е блокирал. 1300 см2, 5 скорости. Предно пукнато стъкло - трябва да се направи ново - струва около 300 лв. 1973 годинаТелефон 0888884180 - цена 2000 лв.
    колега ти ше трябва да даваш пари на някой да я вземе а не обратното успех!
    FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

    Коментар


      #3
      Колега, не се сърди ама за да продаеш тази кола е нужно повече инфо за нея. Какава и е историята? От колко време я притежаваш? Колко собственика е имала? Защо е с блокирал двигател? Има ли регистрация (не се вижда да има рег. номер)? Плащани ли са и данъците? Има ли ГО? Сложи и снимки на проблемните места по купето - там където ги е изяла ръждата и има нужда от реставрация. Сложи и снимки на салона, на това какво "и има" под предния и задния капак Продавал съм такава кола и затови си позволявам да задавам тези въпроси. У нас има много хора дето иската да имат такова бижу. Аз по принцип се интересувам от нея, но преди да ми се прииска да я видя на място за да мога да определя аз моята цена първо ми е нужно това инфо. Още един въпрос - бартер приемаш ли?Поздрави

      Коментар


        #4
        КОлеги ,Малко инфо - преди година купих колата - исках да я реставрирам и да си я карам. Не знам каква е причината за блокажа на мотора. Регистрацията е ЕН 8007 АХ. Ако не се намери купувач - някой ден ще си я оправя, просто в момента довършвам ето това:
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Buch написа:
          ........................... Още един въпрос - бартер приемаш ли?Поздрави

          Коментар


            #6
            Приемам предложения

            Коментар

            Working...
            X