Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto ELX 1.2 75к.с. 2300 лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto ELX 1.2 75к.с. 2300 лв.

    Fiat Punto ELX 1.2 1995 г.,сив металик,бензинКолата е на 200 000 км.,преди 2000 км,е направен основен ремонт на двигател,предна ходова част и изцяло сменена задна ходова част.Сменени са ремъци,водна помпа,въздушен филтър и стартер,акумулаторът е на три месеца "BOSH",има две предни зимни гуми "TOYO" - още в гаранция!Екстри: 2 AIR bag-a,централно заключване и аларма,електрически стъкла,климатик и ст. уредба.Колата е в чудесно състояние,поддържана е,с изключително запазен външен вид!!! Цена : 2300 - възможен лек коментар.
    Прикачени файлове

    #2
    1500???

    Коментар


      #3
      Колата е на 15 години,ще се заинтересовам,ако има някъкъв сериозен коментар на цената откъм продавача,но не 300лв както си го е предвидил в сегашната цена.Сигурно ще получа второ предупреждение,но колата ми се струва скъпа.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #4
        pecata написа:
        Колата е на 15 години,ще се заинтересовам,ако има някъкъв сериозен коментар на цената откъм продавача,но не 300лв както си го е предвидил в сегашната цена.Сигурно ще получа второ предупреждение,но колата ми се струва скъпа.
        Колега,съмнявам се,че за казване на истината ще получиш предупреждение.Този,който ти го даде трябва да е много голям комплексар.Ако ли пък е така ще пусна колата ми да се продава тук на цена 14-15хил лева при реална 4-5хил.Мери си приказките колега!Модераторски екип на fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          ...

          mondi написа:
          pecata написа:
          Колата е на 15 години,ще се заинтересовам,ако има някъкъв сериозен коментар на цената откъм продавача,но не 300лв както си го е предвидил в сегашната цена.Сигурно ще получа второ предупреждение,но колата ми се струва скъпа.
          Колега,съмнявам се,че за казване на истината ще получиш предупреждение.Този,който ти го даде трябва да е много голям комплексар.Ако ли пък е така ще пусна колата ми да се продава тук на цена 14-15хил лева при реална 4-5хил.Мери си приказките колега!Модераторски екип на fiat-bg.org
          Колата е на 15 години,но няма да влезе в сервиз за нещо повече от накладки за минимум една година!!!направен е основен ремонт за двигателя и предната ходова част,като задната е сменена изцяло!реалните пари само от ремонт,за да знам,че колата е перфектна са много повече от това,което искам!!!Външният вид и това,което е под капака изобщо не са като на 15 годишна кола!!!Качи се в нея да покараш,пък ще видим дали парите пак ще ти се струват много!!!

          Коментар


            #6
            mondi написа:
            pecata написа:
            Колата е на 15 години,ще се заинтересовам,ако има някъкъв сериозен коментар на цената откъм продавача,но не 300лв както си го е предвидил в сегашната цена.Сигурно ще получа второ предупреждение,но колата ми се струва скъпа.
            Колега,съмнявам се,че за казване на истината ще получиш предупреждение.Този,който ти го даде трябва да е много голям комплексар.Ако ли пък е така ще пусна колата ми да се продава тук на цена 14-15хил лева при реална 4-5хил.Мери си приказките колега!Модераторски екип на fiat-bg.org
            Извинявам се предварително на колегата wildsoul за спама в темата!"Мери си приказките колега"-звучи доста заплашително и в разрез с "уж" свободното изказване в този форум или аз не съм разбрал правилно?Колега преди да си правиш каквито и да било изводи седни да прочетеш правилата на форума.Там достатъчно ясно е обяснено що е то СПАМ и има ли място във форума и още повече в обява за продажба на автомобил.Изрично е упоменато пазарлъците и коментарите за цената да стават на ЛС.Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Имаш ЛС някакво......
              Alfa 156 2.0 TS
              Alfa 156 20VTurbo
              Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
              Locost TF1 3.0V6

              Коментар

              Working...
              X