Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто 1.1 1000 лв. Свалена от продажба!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто 1.1 1000 лв. Свалена от продажба!

    Колата се сваля от продажба.След няколко седмици неуморен труд, най-накрая имам време да се занимая с колата и пускам снимков материал. Предварително извинете за забавянето.Здравейте колеги,след няколко дни на терзание реших да пусна колата на обява. Пунтото е 1.1 55 кс.година на производство 95’-черно на цвят 2/3 вратиекстри - ел. стъкла и централно + газова уредба.Мотора по километраж е на 150 000 - доколко реални не знам (аз лично я карам от 4 години като когато я взех беше на 107 000)Колата им проблем в гарнитурата на главата (загрява) - но колата е цяла -пали и върви (разбира се не се кара). Налични са и външни забележки. Това е и причината за занижената цена.Цената на колата е твърда - 1000 лв. за хора от форума.Моля Ви за адекватни коментари , но няма да подбивам повече цената - ако ли не мога да я продам колата ще бъде отремонтирана и ще си я оставя за втора кола.Има сменени доста неща по колата - като окачването е изрядно. Поздрави.Снимки :
    Прикачени файлове
    Пунто '95 1.1

    #2
    смени си датчика за температурата който се намира на главата и ти дава грешна информация вътре на контролното табло,ако термостата си отваря и затваря нормално и перката се включва като позагрее колата значи това ти е проблема ,ако колата имам проблем с гарнитура глава ще надуе маркучите тогава съм съгласен можеш сам да си ги провериш,послушай ме и не набивай само пари по-пишман майстори че още толкова ще я изпочупят, и друг съвет щом има газ пререгулирай клапаните щото затягат вследствие на газта която е по-суха от бензина,и няма да си познаеш колата после,там се мерят едни хлабини после едни пулчета се сменят и си готов но това не ти е наложително толкова ще се наложи като намали вървежа,засега сменяй датчика и си карай.хайде лека от мен

    Коментар


      #3
      Колега дай все пак снимки, че поне да я покажа на приятелката ми и ако се заитересова да дойдем да я видиме.
      Stilo 1.9 JTD - 115 к.с.

      Коментар


        #4
        колега много тегаво това работно време и все по тъмно се прибирам, ако четвъртък съм в отпуска ще я снимам обещавам!
        Пунто '95 1.1

        Коментар


          #5
          Колега дай един телефон за връзка
          brava 1.412v Punto1.1 Nissan Stanza Punto 1.2i 16v Sporting 2000

          http://www.bmwpower-bg.net/forums/vi...c.php?t=115270

          Коментар


            #6
            опс извинете за неточността 0888 15 36 50
            Пунто '95 1.1

            Коментар


              #7
              Пускам снимков материал най-накрая!
              Пунто '95 1.1

              Коментар


                #8
                успех в продажбата :D

                Коментар


                  #9
                  колега офертата не изглежда лоша, но нямам нужда от такажа джаджа
                  Пунто '95 1.1

                  Коментар


                    #10
                    Up!
                    Пунто '95 1.1

                    Коментар


                      #11
                      850лв мога да дам+прехвърлянето за моя сметка!

                      Коментар


                        #12
                        Колега цената не се коментира. Колата влиза в понеделник в сервиз и е свалена от продажба, ще я ползвам като втора кола. Поздрави на всички и весели празници.
                        Пунто '95 1.1

                        Коментар

                        Working...
                        X