Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам си Мареата 1.8 16 2500 лева

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам си Мареата 1.8 16 2500 лева

    Ще се опитам подробно да Ви разкажа историята на Мареата. Купих я февруари месец 2006 година - докара ми я баджанака ми, който живее в Италия (по скоро живееше, защото вече е в Канада) Беше на 89 000 километра - помня, че я платих без грам печалба за него 3445 Евра. Месец след покупката смених термостат ( в последствие още веднъж миналата година) Смених всички датчици на охладителната система, плюс самия радиатор ( стария имаше варовикови отлагания и колата загряваше)И затова смених и всички датчици - от тях тръгнах като почна да грее и стигнах до радиатора най-накрая. Сменил съм кормилните накрайници тази пролет + двата носача миналата година. Два пъти съм сменял биелети комплект по разбираеми причини БГ сме все пак. Картера го пуках два пъти и е заваряван на аргон ( помня, че беше голяма играчка ) Сменил съм първото и крайното гърне преди две години. Сменил съм преди година и ламбда сондата - даде грешки и ми светна чека. Всички резервни части съм купувал от Хит Ко (Христо от Ямбол - той също добре познава колата ) Сега за Фобоса. Монтиран е 2006 септември, от тогава досега съм сменял редовно въздушния филтър - на 8000км, и свещите на 15 000 км. Поддръжката на Фобос-а е елементарна - на 10 000км трябва да се сменят газовите филтри - аз ги сменям и двата за да ми е мирна главата, веднъж вече ми промиха и газовите инжектори - на всеки 25 000 км се прави.С последната версия софтуеър съм Разход................брррр, ще бъда честен имал съм и 10/100 градско но най често се движа около 11.8-13.5, средно около 12.4/100. Изжънградско под 8.5/100 не съм падал като нормалното ми е 9.5/100. Проблеми досега с Фобос-а не съм имал - все пак им бях от първите клиенти преди 3 години и съм много доволен.Писал съм доста из форума. Салона - чист и пддържан, не мога да търпя мръсотия извън а още по-малко в колата. Колата си я купих след като се роди сина ми - преди това имах Пежо 106 XSI и още помня как избирахме с жена ми детска количка, която да се събира в багажника му..................бяхме за снимка пред магазина - вади, пробвай - не става - дай следващата...........Семейна кола, която пътувала основно из София - до Сливен и Благоевград - три пъти до Солун, два до Скопие и два до нашето Черноморие. Климатика работи - тази година го проверих - компресорът е в ред, нямаше течове, заредиха ми го с някакъв оцветител и след месец всичко си беше наред. Външен вид - имам пребоядисани по каско 5 детайла, който бяха надрани от келеши........и има разлика в цвета - четирите калника и предната броня. Няма ръжди и кривини. Дребни проблеми които не искам да скрия - Вие лагер на предна дясна главина - не струва пари , но нямам време да се занимавам и предния десен спирачен диск е леко крив което се усеща при спиране - двете неща с труда струват около 250 лева с накладките даже. О да не забравя и задната врата която се отключва с ключа от време на време заради клеясалата дръжка - но като не се кара една кола.......така е. Имам трите ключа и сервизните документи от Италия Надявам се че бях изчерпателен - ако имате въпроси - насреща съм Ето и линк към обявата в мобиле: http://www.mobilen.bg/11254134028626293Поздрави Михаил Кашеров
    Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

    #2
    Марея

    Колега защо от 3500 на 2500?????

    Коментар


      #3
      Re: Марея

      valentin_63 написа:
      Колега защо от 3500 на 2500?????
      А сега де защо защо.Колегата си продава колата и цената му е добра ,но май буди подозрения за тези които не го познават.Който е решил да си продаде колата поставя реална за пазара цена ,а не да си избива всички вложени средства.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Марея

        Много бързо се срива пазара, за 3 дена 1000лв.

        Коментар


          #5
          Re: Марея

          valentin_63 написа:
          Много бързо се срива пазара, за 3 дена 1000лв.
          Колега когато съм решил да се разделям с Марийката - не мога да се занимавам вечно и затова предлагам разумно ниска цена за да я продам. Имам си доста ангажименти и работа за да мога да отделям време и за продажбата на колата.Затова и предлагам ниска цена за да приключа бързо с продажбата
          Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

          Коментар


            #6
            Up ’ n ’ go
            Driving Marea Weekend 1.8 16 V on LPG

            Коментар


              #7
              Ако всичко е наред, се надявам да е моя до края на седмицата

              Коментар


                #8
                Ключ по повод на линка по-длоу.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=556517#556517
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар

                Working...
                X