Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам /заменям пунто гт - 3333 лева

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам /заменям пунто гт - 3333 лева

    продавам пунто гт 1,4 турбо.95 година,123 000 км(едвали са реални)...като екстри има всичко без клима и кожа+ляти джанти 15" с нови гуми 195/50/15.колата е обслужена напално преди 2000км+нови спирачни дискове.към колата давам втори компютър с чип,турбина гарет Т25 за лек ремонт.цена на колата 3333 лева или бартер за нещо по бавно,че ми трябва кола да може да я кара и жената....за повече инфо тук или на скаип enchoapп.п.колата има и мн добра музика сд мп3,туба JBL 12" и стъпало.
    Прикачени файлове

    #2
    бартер за ровер 216 купе

    Коментар


      #3
      martoracing написа:
      бартер за ровер 216 купе
      не мерси колега

      Коментар


        #4
        бартер за пунто 1.1 бензин/газ
        Фиат Пунто 1.6 / 90 к.с.; Алфа Ромео 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          готино пунто успех с продажбатастана ми интересно (модераторите ще го сметнат за спам) но искам да попитам, отдолу по оригиналната броня каква е тази добавка? това рязана броня от пунто с малката решетка ли е ? Получило се е яко
          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

          Коментар


            #6
            uBoy написа:
            готино пунто успех с продажбатастана ми интересно (модераторите ще го сметнат за спам) но искам да попитам, отдолу по оригиналната броня каква е тази добавка? това рязана броня от пунто с малката решетка ли е ? Получило се е яко
            дам колега,рязана броня е....сигурно имах 10 лични да ме питат за тая броня :D

            Коментар


              #7
              up

              Коментар


                #8
                малко фото от вчера
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Бартер за Пунто 1.2 с доплащане от моя страна

                  Коментар


                    #10
                    Колега последно кое е пунтото, щото си снимал два различни автомобила ?

                    Коментар


                      #11
                      за моето браво нещо ?

                      Коментар


                        #12
                        Колега бартер за Пунто 1.2 16В спортинг Градско гори 6-7-8 зависи от карането а извън градско ми е падало на 5 има 6 скорости ?
                        Прикачени файлове
                        www.puntopower.com
                        FIAT Punto 1.2 16V Sporting

                        Коментар


                          #13
                          бартер за пунто 1.6, 90 к бензин/газ

                          Коментар


                            #14
                            dolarcho написа:
                            Колега последно кое е пунтото, щото си снимал два различни автомобила ?
                            и как разбра че сам снимал два различни автомобила....нека да позная гледал си номера че е различен.това се нарича ФОТОШОП.мога да напиша каквото поискаш....разгледаи внимателно детаилите на колата,броня,крило цялата кола огледаи и ще се увериш,че пишеш безмислици...(само джантите не гледаи че аз ги сменям през 1-2 седмици)

                            Коментар


                              #15
                              колеги извинявам се,че не сам отговорил на никои но не бях влизал няколко дена.колата вече е с нови джанти с чисто нови гуми.....ако някои има интерес да пише направо на скаип enchoap
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Working...
                              X