Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се пунто гт 94' 136 к.с. - Нова цена 2000лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се пунто гт 94' 136 к.с. - Нова цена 2000лв

    Продавам Пунто Г Т 94’та 1.4 Turbo 133k.c.Гарантирам,че колата е много запазена 2000лв.Спешно! (Без Джантите)тел: 0894 27 09 26
    Прикачени файлове

    #2
    бартер за какво колега ? ако искаш за мойто пунто
    Фиат Пунто 1.6 / 90 к.с.; Алфа Ромео 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      бартер за ровер 216 купе 93г

      Коментар


        #4
        Ами не колеги мерси нищо лично, но мисля да се насоча към БМВ с доплащане от моя страна или нещо японско може също.

        Коментар


          #5
          този ровър е с двигател и окачване хонда :D

          Коментар


            #6
            Колега не съм заинтересуван от Роувър мерси

            Коментар


              #7
              бях ти писал в новата тема и ще го напиша и тук защото така и не си взе поука ... тогава ти писах защото имах интерес към колата ти така и не коригира обявата и не даде инфо ... още не съм си взел кола, но с това несериозно поведение не бих ти се доверил ... без да се обиждаш
              tukbataколега не се пише така тема ... ако не се лъжа ... до колкото следя форума на това пунто си му сменял глава (заради прегряване), турбина (заради спукан корпус) , пък и после май пак ако не се лъжа имаше проблеми с "новото" турбо ...ако става въпрос за същата кола не е лошо да дадеш малко повече историйка за проблемите и ремонтите, който са направени... какво точно е сменено, с какво е менено (кое с ново , кое със старо) , защо се е наложила смяната му ... за да могат хората който вероятно биха проявили интерес да знаят за какво става въпрос ... ако искаш да скриеш нещо май не си уцелил форума, в който да си продаваш колата ...p.s. ако се бъркам и става въпрос за друга кола моля модераторите ми да изтрият мнението ми...................edit....................да не говорим, че все още има темата, в която го продаваш и ти пускаш друга ....http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...819&highlight=
              ~/'''''''''''''''''''''''''\~ Fix
              [[ ]== //// ==[ ]] It
              |\-----------------/| Again
              |_|'-------------'|_| Tomorrow
              Подпис по правилата!

              Коментар


                #8
                bihito написа:
                но мисля да се насоча към БМВ .
                Ето я причината за появата и на моята обява Успех с продажбата колега :D
                Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                Коментар


                  #9
                  tukbata написа:
                  бях ти писал в новата тема и ще го напиша и тук защото така и не си взе поука ... тогава ти писах защото имах интерес към колата ти така и не коригира обявата и не даде инфо ... още не съм си взел кола, но с това несериозно поведение не бих ти се доверил ... без да се обиждаш
                  tukbataколега не се пише така тема ... ако не се лъжа ... до колкото следя форума на това пунто си му сменял глава (заради прегряване), турбина (заради спукан корпус) , пък и после май пак ако не се лъжа имаше проблеми с "новото" турбо ...ако става въпрос за същата кола не е лошо да дадеш малко повече историйка за проблемите и ремонтите, който са направени... какво точно е сменено, с какво е менено (кое с ново , кое със старо) , защо се е наложила смяната му ... за да могат хората който вероятно биха проявили интерес да знаят за какво става въпрос ... ако искаш да скриеш нещо май не си уцелил форума, в който да си продаваш колата ...p.s. ако се бъркам и става въпрос за друга кола моля модераторите ми да изтрият мнението ми...................edit....................да не говорим, че все още има темата, в която го продаваш и ти пускаш друга ....http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...819&highlight=
                  Да колега сменял съм глава,турбина също. С новото турбо имах лек проблем но го оправих. Та общо взето всичко по колата което е било проблемно е сменено и оправено! Колата е била в сервиз в Варна за турбини.Сега колата няма проблем. Ако някой иска да се увери да заповяда.А и нали за това съм дал телефон за връзка! Ако някой се интерсува с удоволствие ще му разкажа за колата.И само да кажа,че не се опитвам да измамя никой просто колата я купих с проблеми и за това имам други теми отностно ремонт и както казах сега колата си е супер!

                  Коментар


                    #10
                    Хора не мога да разбера какъв ви е проблема?По цял ден стоите пред форума и търсите с кого да се заяждате! Просто колата се продава и това е.Ако някой се интересува да ми се обади ще му разправям "историйки" за колата колкото иска.Вземах я със спукана глава, внос от Германия имаше и спукан колектор.Всичко е оправено одавна. Просто искам да мина на БМВ със задно

                    Коментар


                      #11
                      Нова цена 2000лв - без джантите Със нови зимни гуми е в момента.

                      Коментар


                        #12
                        prodadena

                        Коментар

                        Working...
                        X