Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Мареа седан ELX 2.4TD , 97г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Мареа седан ELX 2.4TD , 97г.

    Обявявам колата за продан, защото започвам работа със служебен автомобил и ще е грехота да стои паркирана. Така че бартер отпада. Колата се намира в Благоевград. Цвета е сив металик, лети джанти, ел. стъкла, ел. огледала, 2 aierbags, стерео-касетофон, автоматичен климатик /климатроник/, халогени, прискачки на фаровете и май това е. Внесена е от Италия 2005г. за мой приятел, аз я купих от него 2006г. и така до сега. Ангренажния ремък е сменен на 100 000км. сега е на 130 000 така че предстояща смяна след 10-20000км. Маслото е сменено преди 2000км/ предстояща смяна след 8000км/. Сменени филтри /маслен, горивен въздушен/ преди 2000км. Сменени предни дискове, предни накладки, задни накладки, сменена спирачна течност, термостат, предни амортисьори. Акумулатор Искра на 1г. Подновена гражданска и ГТП до 08.2010. В момента е с 4 летни гуми 195/55/15, имам и комлект зимни гуми на 1000км. 185/60/15. Цената е 3600лв и подлежи на коментар само на място при сериозен интерес. За допълнителни въпроси и дооговорки пишете тук или на ЛС.
    Прикачени файлове
    Fiat Marea 2.4 TD

    #2
    снимки на тая кола има ли?
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #3
      paralesa написа:
      снимки на тая кола има ли?
      Вече има! Току що добавих.
      Fiat Marea 2.4 TD

      Коментар


        #4
        Няма ли интерес?
        Fiat Marea 2.4 TD

        Коментар


          #5
          Малко нагоре!
          Fiat Marea 2.4 TD

          Коментар


            #6
            Тц,тц,тц дойде и времето на красавицата а?Управявал съм я дори и за малко ъп за колегата и успех с продажбата.Смятам ,че цената е доста добра.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар

            Working...
            X