Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

типо на/за части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    типо на/за части

    продавам фиат типо 1991г,1.4 моно ударен отпред на/за части!спешно и изгодно!0877534075!при интерес за части моля предложете и цена т.к. не съм търговец!

    #2
    дай снимки малко: от удъра, от салона и т.н.

    Коментар


      #3
      фиат типо

      снимка нямам!салона е запазен дедалки светло сини,дигиталното табло,компютър и т.н няма никакви поражения там!колата се намира в двора ми в дружба!кое ви интересува?предложете и цена!0877534075

      Коментар


        #4
        Re: фиат типо

        вото написа:
        снимка нямам!салона е запазен дедалки светло сини,дигиталното табло,компютър и т.н няма никакви поражения там!колата се намира в двора ми в дружба!кое ви интересува?предложете и цена!0877534075
        благодаря колега.... .....доста делови отговор.....по принцип се интересувам от цяло катастрофирало за части с регистрация и прехвърляне нотариално....Но от обявата не мога нищо да разбера:1 - во няма цена2 - ро няма снимки3 - то прилича ми "търг" за нещо имагинерно.....Нищо лично, но ако искаш да го продадеш във форума, всеки ще се итересува от тези неща, преди да си направи труда да дойде на място ПС доста удивителни са използавни.... във обявата :D

        Коментар

        Working...
        X