Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Палио 1,7тд-не се продава/временно/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Палио 1,7тд-не се продава/временно/

    Фиат Палио 1.7 ТД 70кс.- 1999г. Внесена на 02.2007г .първа рег.в бг.Екстри-2бр.ел стъкла,халогени,парктроник,хидравлика,аларма.центр ално заклучване,4 бр -ветробрани,климатик,металик,чупещ волан,3бр клучове+кодова карта,сд+дистанционо управлениеПлатени- гражд.застраховка,винетка,год.данък-17лв.Сменени -термостат,свещи,акумолатор,масла ремаци и ролки,накладки/предни и задни/, чисто нови ал.джанти-14цола.За смяна -гарнитура на картера/капе масло/Разход-извънградско-5,7 литра градско-7,5-8 литраВярно служила на собственика си вече две години,- идеялна за риболов.Причина за продажбата закупуване на по-нова кола Бартер с доплащане от моя страна/премерно за Фиат Марея комби 1.8 или Стило /Цена-3000лвhttp://bobti.snimka.bg/automobiles/prodava-se.403591
    Фиат завинаги!!!!
    Фиат Типо-1.4 75кс.
    Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
    фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

    #2
    Фиат завинаги!!!!
    Фиат Типо-1.4 75кс.
    Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
    фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

    Коментар


      #3
      Ех колега, да не беше от СТ

      Коментар


        #4
        да що?
        Фиат завинаги!!!!
        Фиат Типо-1.4 75кс.
        Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
        фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

        Коментар


          #5
          Re: Фиат Палио 1,7тд-продавам или бартер

          bobti написа:
          Фиат Палио 1.7 ТД 70кс.- 1999г. Внесена на 02.2007г .първа рег.в бг.Екстри-2бр.ел стъкла,халогени,парктроник,хидравлика,аларма.центр ално заклучване,4 бр -ветробрани,климатик,металик,чупещ волан,3бр клучове+кодова карта,сд+дистанционо управлениеПлатени- гражд.застраховка,винетка,год.данък-17лв.Сменени -термостат,свещи,акумолатор,масла ремаци и ролки,накладки/предни и задни/, чисто нови ал.джанти-14цола.За смяна -гарнитура на картера/капе масло/Разход-извънградско-5,7 литра градско-7,5-8 литраВярно служила на собственика си вече две години,- идеялна за риболов.Причина за продажбата закупуване на по-нова кола Бартер с доплащане от моя страна/премерно за Фиат Марея комби 1.8 или Стило /Цена-3000лвhttp://bobti.snimka.bg/automobiles/prodava-se.403591
          Колега,аз съм заинтересуван за автомобила,продаден ли е,ако не е можете да ми пишете по скайпа или да ми се обадите,от Русе съм.Тел. ми го има на скайпа.Имам два скайпа,така че ще ти се обадя днес да се чуем.
          Не е важно да приказваш много,защото изричаш думи които не трябва.
          Важни са мислите и малко слова,но да са точни и правилни.

          Коментар


            #6
            Колега,в събота идвам за оглед на Палиото,ако ми хареса ще я взема. Ще ти се обадя предварително за това.По телефона или по скайпа.
            Не е важно да приказваш много,защото изричаш думи които не трябва.
            Важни са мислите и малко слова,но да са точни и правилни.

            Коментар


              #7
              Колата се спира от продажба -временно.Моля темата да бъде заключена
              Фиат завинаги!!!!
              Фиат Типо-1.4 75кс.
              Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
              фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

              Коментар


                #8
                DragonHeart написа:
                Колата се спира от продажба -временно.Моля темата да бъде заключена
                Автомобила още ли е спрян от продажба?Имам интерес за покупка,ако се продава и евентуално цена ,актуални снимки,състояние.
                Не е важно да приказваш много,защото изричаш думи които не трябва.
                Важни са мислите и малко слова,но да са точни и правилни.

                Коментар

                Working...
                X