Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам фиат браво 1.9 JTD 105 коня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам фиат браво 1.9 JTD 105 коня

    Цена 2300 лвКолата е с алуминиеви 15 ски джанти, 2 чисто нови гуми отпред (гумите са 200 лв) на 2 седмици са!има ел, стакла, огледала, централно, серво на волана. аларма, халогени, застраховка идално работещ климатроник !Цената неподлежи на коментар ! Колата няма да има проблем с прехвърлянето (само аз съм собственик) За тази година всичко и е платено !телефон : 0878 307 177 - Ивоhttp://pics.data.bg/categories/1/%D0...метични забележки, дясната врата е сменяна!Отделно продавам 4 железни джанти за фиат - 80лв (продават се 4тирите комплект само !)В колата има сд сони с усб!
    мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

    #2
    Мой качи снимките на друго място, че тук не ми ги отваря и коя година е ? Ако искаш пиши на ЛС, че имам интерес
    FoRzA ItaliA
    Lancia Delta HPE
    ex FIAT Uno 1,0 fire - продава се на части

    Коментар


      #3
      BoZZanI написа:
      Мой качи снимките на друго място, че тук не ми ги отваря и коя година е ? Ако искаш пиши на ЛС, че имам интерес
      Отварят се, но са с лошо качество. Освен коя година, колега, кажи дали има нещо сменяно по нея. Гледам, че дясната врата е друга. Просто опиши забележки, ако има, за да е ясно всичко.
      NOW: ???
      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

      Коментар


        #4
        Интересна обява с интересна цена 6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Колега, второ преупреждение ли искаме ?Модераторски екип на fiat-bg.org
        Fiat Bravo 1i6

        Коментар


          #5
          Мен ме интересува информация по ходова част и двигател,съединителя как е и друго подобни възлови неща.И аз имам сериозен интерес.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            Колата е 2000 година, отзад е за накладки ! отпред са сменени дисковете и накладките, преди 5 хиляди ( накладките са на половин живот)Въздуше и горивен филтар, наближава времето за смяна на маслото, още около 1000 км, всичко по колата работи, съединитела е на 10 000 мекрам мисля, че беше, бях получавал съвет да купувам тази марка (бързо се износвали) предната броня е спукана от ляво, и халогените са без стакла (зимата някой ми ги беше счупил)Продавам колата защотото ми трябват пари !Ако намеря сумата която търся и не съм я продал, ще напиша, че продажбата се отменя !
            мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

            Коментар


              #7
              Тя тая кола има мн да се рабори по нея. навит ли си за 1600 лева и да идвам и да я отнасям
              :P

              Коментар


                #8
                Какво стана с тая кола?Някакви по хубави снимки може ли да видим колега?
                Fiat Bravo 1i6

                Коментар


                  #9
                  branko_86 написа:
                  Тя тая кола има мн да се рабори по нея. навит ли си за 1600 лева и да идвам и да я отнасям
                  1рво не съм казал, че я подарявам !2ро оправих се финансово!3то колата за 300 лв и се оправят външните забележки !Миналата седмица и смених маслото и ремъците !П.П. Колата винаги е била гелдана !
                  мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

                  Коментар


                    #10
                    Колега,понеже имам интерес, ако можеш направи по-хубави снимки,защото почти нищо не се вижда на тези.По-точно снимаи и недостатъците и за да можем да си извадим мнение и ние.Кажи наистина как е ходовата ,двигателя,година,как е разхода, и ред други такива важни подробности.
                    FIAT Punto Mk2 1.9 JTD 80к.с. 2001г.
                    5,5-6,5л./100 градско
                    под 5/100 извънградско
                    http://vbox7.com/play:124bedab

                    Коментар


                      #11
                      lambinhio написа:
                      Колега,понеже имам интерес, ако можеш направи по-хубави снимки,защото почти нищо не се вижда на тези.По-точно снимаи и недостатъците и за да можем да си извадим мнение и ние.Кажи наистина как е ходовата ,двигателя,година,как е разхода, и ред други такива важни подробности.
                      Колата се продаваше защото имах финансови затрудения, оправих се, и ходовата част е чисто нова( гайките по болтовете още лъщят )
                      мненията и ГЪЗовете много си приличат - всеки го има ама не винаги е уместно да го показва

                      Коментар

                      Working...
                      X