Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам/заменям пунто гт турбо

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам/заменям пунто гт турбо

    продавам си пунтото.1,4 турбо.95година.всички екстри за модела без климатик.колата е с турбо гаретТ25,чип(давам и оригиналния компютър бонус) и генерация на 63мм.ал.джанти 15" с 4 чисто нови гуми.сменени масло и предни дискове преди 500км.колата има и музика сд блаупункт мп3,туба JBL 12" и стъпало.колата се продава за 3500лева или бартер за нещо по бавно,че ми трябва кола за жената...за повече инфо тук или на скаип enchoap
    Прикачени файлове

    #2
    колега бартер за колата от подписа ми? ако искаш снимки кажи . е има една в гаража ми.

    Коментар


      #3
      и аз ти предлагам бартер ако искаш колега , може да погледнеш колата в профилът ми
      Фиат Пунто 1.6 / 90 к.с.; Алфа Ромео 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Бартер за Алфа 145 1.4 ТС 1999г. с външни забележки.Ако искаш пиши на ЛС да ти кажа скайп.

        Коментар


          #5
          пиша от името на собственика на колата,който каза че неможи да си влезе в регистрацията и затова не отговаря.можете да го търсите на скайпа ’’enchoap’’

          Коментар


            #6
            за триене!!!!!!

            punto_I_gt написа:
            продавам си пунтото.1,4 турбо.95година.всички екстри за модела без климатик.колата е с турбо гаретТ25,чип(давам и оригиналния компютър бонус) и генерация на 63мм.ал.джанти 15" с 4 чисто нови гуми.сменени масло и предни дискове преди 500км.колата има и музика сд блаупункт мп3,туба JBL 12" и стъпало.колата се продава за 3500лева или бартер за нещо по бавно,че ми трябва кола за жената...за повече инфо тук или на скаип enchoap

            Коментар

            Working...
            X