Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиaт купе 2.0 20в 220hp турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиaт купе 2.0 20в 220hp турбо

    окачването е с 4 регулируеми конита, пакет, климатроник, 4бутално брембо, 16-ки джанти, спортно гърне, двд, чип тунинг, цена 3500лв. колата си върви, но и боксува съединителя. въпросът с документите знаете как стои, няма какво да обяснявам. палиш и тръгваш.за повече информация на посочения по-долу телефон, тъй като колата е на приятел а аз само съм пуснал темата.gsm:0882773973ето снимки:

    #2
    Re: фиaт купе 2.0 20в 220hp турбо

    Pingvina написа:
    пакет, климатроник, 4бутално брембо, 16-ки джанти, спортно гърне, двд, чип тунинг, цена 3500лв. gsm:0882773973
    Тая цена за цялата кола ли е....И ако да колата в движение ли е?
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      вероятно цената е за колата ...а въпроса с акциза как стои ?
      Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
      Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

      Коментар


        #4
        DiStefano написа:
        а въпроса с акциза как стои ?
        Опа ето тук е уловката.Който си го купи на сляпо после ще му дойде като гръм от ясно небе.Добра цена за добра кола ако е така.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Да ви питам кой нормален ще ви продаде купе 20вТ с платен акциз за 3500?Аз ша ви кажа точно никой.Есествено,че е без платен акциз.Цената е перфектна , ако има кой да ми купи колата аз я отнасям направо.+това акциза ще пада,не ви преди да обикаляте с транзитни номера няколко месеца

          Got nos?

          Коментар


            #6
            обикаляй си и чакай да падне Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 падането важи само за коли внос след нова година всичко преди нова година се плаща акциз Yellow_Flash_Colorz_PDT_086. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              офертата е супер, ако колата е читава, само трябва малко търпение до нова година на падне акциза :Dмного се чудя дали да не инвестирам 6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира!Модераторски екип

              Коментар


                #8
                а

                Колега дай още някоя снимка на интериора на колата отпред от сраните :D

                Коментар


                  #9
                  Само за ваше сведение, колата няма абсолютно никакви документи и става само за части.

                  Коментар

                  Working...
                  X