Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам Мерцедес А170CDI перфектен ПРОДАДЕН

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам Мерцедес А170CDI перфектен ПРОДАДЕН

    Мерцедеса е отличен външно , вътрешно и технически- с всички екстри за модела както и много допълнителни. Колата е купувана в България чисто нова и е със сервизна книжка с подробна история. цената за която се продава кеш е 8200лв. мога да направя бартер за фиат купе,пунто или браво до 4000лв. другите кеш, снимки могата да се видят тук http://galimn.snimka.bg/automobiles/...a170cdi.292971

    #2

    Коментар


      #3
      Да беше написал километри,от къде си,какво е сменено по-нея,с какви екстри разполага,или дай сега да ровим из сайтовете да видим аджеба точно твоя модел с какво е оборудван.
      Библията ни учи да обичаме ближния а,Кама-Сутра ни учи как точно да го обичаме.

      Коментар


        #4
        bateto113 написа:
        Да беше написал километри,от къде си,какво е сменено по-нея,с какви екстри разполага,или дай сега да ровим из сайтовете да видим аджеба точно твоя модел с какво е оборудван.
        :D значи като за теб ще ги напиша колата разполага със следните екстри - климатроник, борд. компютър, ел.стъкла,ел.огледала,тракшън контрол, стабилизираща система, блокаж на диференциала, ABS, четири аербека, печка за подгряване на антифриза, халогени, датчик за външна и вътрешна температура на въздуха, стерео със CDченджър кенууд, мотора е 1.7 комънреал с верига и във момента е на 198000км. оригинални, колата е купувана чисто нова от България разполага със сервизна книжка с подробна информация единствения ремонт който е правен по нея това е смяна на съединител на 140000км. аз съм втори собственик на колата, първия го познавам лично и затова я купих от него. нещо друго ако те интересува или съм пропуснал питай

        Коментар


          #5
          @ImmortalПредполагам че ще ти направи впечатление тази обява като знам че си голям "любител" на А класата.Би ли ми посочил една кола от малък клас независимо каква марка с толкова екстри и възможности,особенно като имам в пред вид че това не е най високото ниво на обурудване на Мерцедес.Били се обръщали А класата.Сигурно тази на 200000 клм поне няколко пъте се е варгаряла по пътищата на БГ.Позволявам си да ти напомня за скорошния спор който имахме по повод тези автомобили.Поздравви.P.S.Извинявам се за спама в темата.Може би трябваше да цитирам обявата в спорната тема.6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            коя година е и колко струва бе баце ?
            Bravo GT 1.8

            Коментар


              #7
              zloben9000 написа:
              коя година е и колко струва бе баце ?
              колата е 99год. но е купена от магазина юни 2000год. за по голяма точност трябва да видя фактурата като се прибера от морето а за цената какво да кажа просто се върни в началото на темата и прочети

              Коментар


                #8
                ПРОДАДЕН

                Коментар

                Working...
                X