Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам Ulysse2.1ТДИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам Ulysse2.1ТДИ

    Вана е 1998г.Климатроник-ел.огледала-ел.стъкла-халоген-мулти волан+оригинално стерео.Към него има лети джанти с летни гуми и железни със зимни.Телефонна уредба "NOKIA"+апарат-работещ.Навигация-работи.Багажник-куфар"TУЛЕ".Щора за третия ред седалки-става като комби. Оргинален теглич.Регистриран е 4+1 но седалките ги има.ТЕЛ.0898722709 7300-коментар

    #2
    Re: продавам Ulysse2.1ТДИ

    pensionera65 написа:
    Вана е 1998г.Климатроник-ел.огледала-ел.стъкла-халоген-мулти волан+оригинално стерео.Към него има лети джанти с летни гуми и железни със зимни.Телефонна уредба "NOKIA"+апарат-работещ.Навигация-работи.Багажник-куфар"TУЛЕ".Щора за третия ред седалки-става като комби. Оргинален теглич.Регистриран е 4+1 но седалките ги има.ТЕЛ.0898722709 7300-коментар
    Ехеее това искам да го видя.Снимки има ли?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Re: продавам Ulysse2.1ТДИ

      Tornado написа:
      pensionera65 написа:
      Вана е 1998г.Климатроник-ел.огледала-ел.стъкла-халоген-мулти волан+оригинално стерео.Към него има лети джанти с летни гуми и железни със зимни.Телефонна уредба "NOKIA"+апарат-работещ.Навигация-работи.Багажник-куфар"TУЛЕ".Щора за третия ред седалки-става като комби. Оргинален теглич.Регистриран е 4+1 но седалките ги има.ТЕЛ.0898722709 7300-коментар
      Ехеее това искам да го видя.Снимки има ли?
      като го снимам ще го кача

      Коментар


        #4
        Чакаме с нетърпение снимките.Имам интерес към автомобила и затова ми е любопитно.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          Чакаме с нетърпение снимките.Имам интерес към автомобила и затова ми е любопитно.
          Тука има снимки на ulysse-тоhttp://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...51102044160082

          Коментар

          Working...
          X