Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голф 3 ГТИ 16в 150 +кс тунинг УНИКАТ ПРОДАДЕНА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голф 3 ГТИ 16в 150 +кс тунинг УНИКАТ ПРОДАДЕНА

    Продавам голф 3 ГТИ 16в 150 кс ++95та година, на 210 000 км.Стандартни екстри:климатроникборд.компимобилайзерел. стъклацентр. закл.аларма + 2 ключахидравликаОптичен тунинг:раздути калницизамазани лайснипредна бронязадна бронякристални фарове + angel eyesкристални стоповекристални мигачисвален заден номер на бронятаКожен салон - дълбоко рекаро- изключително удобенлети джанти 16 9j + перфектни гуми 215/40/16 + фланци отзадСпортно окачване Supersport Coilover Highпраговеогледалабоя перлатонирани стъклаи мн др.Силов тунинг.Генерация на 60 мм, с махнат катализатор резонатор на негово място + отлично спортно гърне с мноооого добър звук.Изпускателен колектор 4-2-1чипСпортен панелен филтър JRKъса скоростна кутия - от 9АДопълнителна информация:перфектен мотор и ходова част. външен вид без коментар...сменени ролки ремъци масла филтри. всичко платено.Забележки: дребникоментар на мястоцена 4900лв.Възможен е и бартер върху 5500лв.Тел: 0883464508 - даниколата се намира в град радомир.Област пернишкаОще снимки:http://pics.data.bg/categories/1/%D0...be49e1c207/12q
    Прикачени файлове
    VTS 16V

    #2
    VTS 16V

    Коментар


      #3
      Прочитайки обявата, виждайки годината и преди да видя снимките, веднага бях готов със ироничен коментар за цената, ама тоя Голф наистина е много мераклиийски направен :D Една от най-добрите тройки в България, които съм виждал. Ако наистина техническото състояние е такова каквото е описано си заслужава парите. p.s. Това ми е първия положителен коментар по обява във форума 6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #4
        апсолютно съм съгласен страшна визия ама си остава голф 6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org

        Коментар


          #5
          успех с продажбата хубва е колата но толкоз пари ас няма да дам за голф 3 наисте тея кристални фарове и стопове са яки мен това ме кефи най многоо .... но се пак успех 6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии.Модераторски екип на fiat-bg.org
          сяка кола на място и на думи много върви но истената е street racing!

          Коментар


            #6
            Много си е хубав Голфа,незнам що се заяждате със човека.Лично аз със удоволствие бих го карал.6. ОФФТОПИК-ът няма да се толерира! Отговорите на обявите трябва да са пряко свързани с обявите и да са написани точно и ясно, така че да се избягват ненужните дискусии. Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              VTS 16V

              Коментар


                #8
                VTS 16V

                Коментар


                  #9
                  VTS 16V

                  Коментар


                    #10
                    Колега голфа е страхотен,силно ме интересува предните гуми опират ли в веждите,задните не закачат ли като се качат 5 човека и 2 сака?
                    Fiat Tipo
                    Corsa b комби !

                    Коментар


                      #11
                      Нищо никъде не опира колега. и 10 човека да се качат не мърда.Не ме питай как вози, но за сметна на това по завойте е .........Иначе от калника до гумата има макс 1 см
                      VTS 16V

                      Коментар


                        #12
                        VTS 16V

                        Коментар


                          #13
                          Спукан кит има ли някъде? Не се заяждам - просто питам заради раздувките...?

                          Коментар


                            #14
                            Добър въпрос. По раздувките и лайсните абсолютно никъде няма. Едва ли и ще се появи.На багажника обаче има от затварянето предполагам като се треска багажника като драскотинка 10тина см, на мястото на номера
                            VTS 16V

                            Коментар


                              #15
                              Нова цена 4400 лв кеш
                              VTS 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X