Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat cоupe 1.8 16v VFD цена 3200 коментар

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat cоupe 1.8 16v VFD цена 3200 коментар

    Продавам Fiat coupe 1997Километри - 125000 (Толкова пише)Двигател - Отлично състояние нови, ремъци и консумативиКлиматик - за пълнене ( предполагам , че тази седмица ще го направя)Окачване - БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ - нови накладки на предницатаБез забележки по хидравлика и ел. инсталациятаВнос от Италия преди година и нещо.Ето снимки: http://ingustrial.snimka.bg/auto-rac...:Колата е имала удар отзад, но всичко е сменено и направено.Предното стъкло е пукнато малко. Колата си върви няма да тропне, няма да лопне.За повече инфо на тел.0884636706 Румен

    #2
    колега извинявай предварително за спама но след 97-ма година купетата не са ли вече след фейслифт на тъблата, защото като гледам на снимките тъблото е с стария фейслифт ??както и да е колата е страхотна и цената е добра успех
    YOU CAN RUN... BUT YOU'LL JUST DIE TIRED !!!
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer 103 hp
    Fiat Coupe 1.8 16v 131hp
    BEGACHKI

    Коментар


      #3
      Май до към 09.97 са със старото табло и с климатик вместо климатроник,така че възможно е да е 97г.
      COUPE 1.8 16V
      Volvo XC90 T6

      Коментар


        #4
        бартер

        колега бартер за http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...370&highlight=

        Коментар


          #5
          а бе тая кола вече 3-ти собственик я продава.колега кажи какво и е че през има няма месец и се пуска на за продажба

          Коментар


            #6
            cappy_limona написа:
            а бе тая кола вече 3-ти собственик я продава.колега кажи какво и е че през има няма месец и се пуска на за продажба
            Аз я взех колата,била е при адски мърлячи,сглобена е без аксиални лагери на коляновия вал та се наложи да сменям колянов вал-300лв другия вариант беше шлайф,ама не ме кефи тоя вариант,феродовия диск му бяха изхвърчали пружинките та взех нов феродов диск,огледалния също не е читав,скоростите първа не влизаше,днес ги разглобихме,колата е карана душмански та явно няква стружка е имала та я раздвижихме като я разглобихме и се оправи,другото е че колата е имала сериозен удар,но е оправена и няма проблем според мен,дясната кора на вратата е от купе фейслифт и малко циганийка,ама ще я сменям тези дни,разни копчета и пластмасариики липсваха,но вече съм ги взел,просто колата е карана от адски мърлячи и отне доста средства докато заприлича на кола,утре или вдругиден я палим и се надявам всичко да е наред-все пак всичко е ново А накладките са далеч от нови и други работи има които са преувеличени в обявата но ще стане кола
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар

            Working...
            X