Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Брава 98г. 3800 лв. автоматик

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Брава 98г. 3800 лв. автоматик

    Здравейте, продавам си колата:Дата на производство март 1998 г. Тип двигател Бензинов Мощност (к.с.) 106 к.с. Скоростна кутия Автоматична Категория Хечбек Пробег 153300 км Цвят Бял Особености:4(5) Врати, ABS, Аларма, Газова уредба, Ел. Стъкла, Застраховка, Имобилайзер, Климатик, Серво управление, Стерео уредба, Центр. заключванеДопълнителна информация:Много добре поддържан автомобил, без забележки отвътре и отвън /с изкл. на 3см. вдлъбнатинка отзад/, отличен автоматик /японски/, изцяло обслужена - сменени ремъци, ролки, филтри, масло, вкл. и масло на автоматика, сменена е и цялата генерация. Пълен газов инжекцион, италиански - Ализей, с паспорт, поставен преди 1, 5 г. среден разход - 9/100 газ. Има спортен режим и режим на лед; чисто нови фарове; с гражданска и каско до края на годината; платен данък. Климатикът работи перфектно. Отлични гуми. Карана в България 1, 5 год. от жена. Не е пушено вътре.Автомобилът се намира в Пловдив, ако желаете да го видите, обадете се на тел.: 0899 869 699/продавам го, защото ми подариха нов, иначе никак не ми се разделя с него/
    Прикачени файлове

    #2
    Двигател 1,6 16 V с 103 к.с. нали?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Добре изглежда на снимките.Искам само да попитам каква е причината за смяната на фаровете?
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        причината е, че не светеха хубаво, особено едният беше доста слаб. Затова приятелят ми направо смени и двата. Новите фарове са DEPOT. /мисля, че така се пише/. пък и аз не виждам мн добре в тъмното, та ми бяха много важни фаровете

        Коментар


          #5
          да, май че наистина е 103 к.с., за това не бях мн. сигурна, защото всички документи на колата не са у мен, а у човека, на който е оставена. /аз съм в движение и няма как да я показвам/.забравих - сменихме и бензиновата помпа, старата си работеше, но леко виеше, и за по-сигурно направо я сменихме. /преди 2-3 хил. км./. сменихме и термостата, защото стария беше нещо залепнал/нали така се казва?/.ако искате да знаете някакви конкретни подробности, обаждайте се по всяко време на посочения телефон, защото няколко дни ще пътувам и няма да имам и-нет

          Коментар


            #6
            здравейте, обявявам я отново, договорка за цената

            Коментар


              #7
              колежке,тия 3800 са доста за брава...при това малко хора имат доверие и съответно търсят автоматик. чисто приятелски съвет е да помислиш за сериозна корекция на ценатаКолега, спама не се толерира във форума.Модераторски екип на fiat-bg.org
              ex.Мареа ТД100

              Коментар

              Working...
              X