Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Alfa Romeo 145 1.6i Boxer 2 000 лв.!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Alfa Romeo 145 1.6i Boxer 2 000 лв.!!!

    Alfa Romeo 145 Boxer 1.6iДата на производство: Юли 1995 г.Тип двигател: БензиновМощност: 103 к.с.Скоростна кутия: РъчнаКатегориа: ХечбекПробег: 146000Цвят: Тъмно син металикОсобености: 2 (3) врати, борд. компютър, ел. стъкла, ел. огледала, климатик, чупещ регулируем волан, серво управление, халогенни фарове, центр. заключванеДопълнителна информация: Автомобилът е напълно обслужен и в отлично състояние!Цена: 3 500 лв.Луда оферта: 2 000 лв.За връзка: 0899 456739.
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3
      манов кара кабрио

      Да не стане като онези предните коли дето уж ги продаваше а пък после те не били твои,някои си някъде ги бил продал и така нататък(постановки от Болшои театър).Сори за спама ама нещо несериозен ми изглеждаш.
      http://s5.bg.bitefight.org/c.php?uid=108022

      Коментар


        #4
        Re: манов кара кабрио

        manov1 написа:
        Да не стане като онези предните коли дето уж ги продаваше а пък после те не били твои,някои си някъде ги бил продал и така нататък(постановки от Болшои театър).Сори за спама ама нещо несериозен ми изглеждаш.
        Този автомобил колега е лично мой т.е. намира се в България и всеки може да дойде да го огледа и да покара когато си поиска! Alfa-та може да се огледа и тества както в Разград така и в Русе.Що се отнася до другите 2 оферти, пуснах ги от името на приятел който е в Италия в момента. Момчето се надяваше по-бързичко да намери мераклия за 1 от 2-та автомобила, съответно да го купи и да се прибере с него. Друг е въпроса вече, че той не може да каже на хората там кога да си продават личните автомобили и кога не. Съжалявам, че така се получи с предната оферта но каквото е зависило от мен съм го направил. Не мисля, че това ме прави по-малко сериозен от който и да било колега тук.П.П. Не помня да съм споменавал някъде, че автомобилите от предната оферта са били мои?!

        Коментар


          #5
          Re: манов кара кабрио

          Коментар


            #6
            Re: манов кара кабрио

            Коментар


              #7
              Re: манов кара кабрио

              Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

              Коментар


                #8
                Re: манов кара кабрио

                Коментар


                  #9
                  Re: манов кара кабрио

                  Предколедна промоция: 2 000 лв.!!!

                  Коментар


                    #10
                    Re: манов кара кабрио

                    ъП

                    Коментар


                      #11
                      Re: манов кара кабрио

                      ъП

                      Коментар


                        #12
                        Re: манов кара кабрио

                        ъП

                        Коментар

                        Working...
                        X